Для людей
з вадами зору

    Новини    9 Липня 2018, 19:20
Версiя для друку


Володимир Омелян зустрівся із Сальваторе Шикітано

9 Липня 2018, 19:20

В рамках робочого відрядження до м.Страсбург (Франція) Міністр інфраструктури України Володимир Омелян провів зустріч із Виконавчим секретарем Європейської конференції цивільної авіації Сальваторе Шикітано.
Сторони обговорили стан та перспективи розвитку авіаційного сектору в Україні. Міністр інфраструктури наголосив, що Україна - єдина держава, яка контролює використання повітряного простору над тимчасово окупованим Кримом: «Україна - держава, визнана міжнародним співтовариством як єдина, яка може керувати використання повітряного простору над територією тимчасово окупованого Криму. Тому прошу звернути увагу та посилити міжнародний тиск на країни, які порушують ці норми міжнародного права. Мова, в першу чергу, про дії Російської Федерації».
Володимир Омелян підкреслив, що єдиний можливий вихід із ситуації, яка склалася з використанням повітряного простору над Кримом, - повне і неуклінне виконання міжнародного законодавства, вимог ICAO, а також фактичне повернення Україні контролю за небом над всією територією України.
Володимир Омелян також наголосив, що підписання Угоди про відкрите небо з ЄС було, є і залишається актуальним для України: «Ми не сповільнюємо рух на цьому шляху. Українська авіаційна галузь розвивається швидко, ми ефективно виконуємо наше домашнє завдання, але разом з тим віримо у підтримку міжнародних партнерів у такому важливому питанні для України, як підписання Угоди про відкрите небо з ЄС».ВСІ Новини