Для людей
з порушенням зору

    Анонси    10 Вересня 2018, 12:00
Версiя для друку


Запрошуємо представників ЗМІ на спільний брифінг Міністра інфраструктури України Володимира Омеляна та голови Представництва ЄС в Україні Хюга Мінгареллі

Опубліковано: 7 Вересня 2018, 13:26

10 вересня Міністерство інфраструктури України спільно з проектом «Підтримка імплементації Угоди про асоціацію та Національної стратегії у секторі транспорту України", що фінансується ЄС, запрошує взяти участь у зустрічі з обговорення питань реалізації інфраструктурних проектів та координації іноземних донорів.

У заході візьмуть участь Міністр інфраструктури України Володимир Омелян, голова Представництва ЄС в Україні Хюг Мінгареллі, народні депутати України,  посли іноземних держав, керівники міжнародних фінансових установ та державних підприємств.

Головна мета  заходу – презентувати результати та прогрес щодо реалізації реформ транспортної галузі, а також пріоритетні інвестиційні проекти, забезпечити платформу для обговорення питань надання технічної та фінансової допомоги з метою реалізації важливих інфраструктурних проектів.  

Теми обговорення:

  • Імплементація Національної транспортної стратегії України 2030;
  • Реалізація реформ у транспортному секторі та забезпечення сучасних ініціатив з розвитку інфраструктури;
  • Інвестиційні пріоритети у розрізі стратегічних цілей країни;
  • Стратегічний та інвестиційний план дій щодо подальшого розвитку інфраструктури України;

Запрошуємо представників засобів масової інформації.

Робочі мови - англійська та українська. Надаватиметься синхронний переклад.

Під час заходу, орієнтовно о 12.30, відбудеться спільний брифінг Міністра інфраструктури України Володимира Омеляна та голови Представництва ЄС в Україні Хюга Мінгареллі.

Дата та час проведення: 10 вересня 2018 року, 12:00 – дискусія, 12.30 - брифінг

Місце проведення: Міністерство інфраструктури України, проспект Перемоги, 14, кім. 326 - дискусія, брифінг –  хол, 5 поверх

Акредитація ЗМІ до 10.00 10 вересня через сайтВСІ Анонси