Для людей
з вадами зору

    Анонси    14 Вересня 2018, 11:00
Версiя для друку


Запрошуємо на прес-конференцію «Науково-технічне співробітництво профільних установ Міністерства інфраструктури України та Національної академії наук України в галузі гідрографії і океанографії: стан і перспективи»

Опубліковано: 12 Вересня 2018, 14:33

Запрошуємо  на прес-конференцію державної установи «Держгідрографія» Мінінфраструктури України та державної установи «Науковий гідрофізичний центр Національної академії наук України», яка відбудеться 14 вересня 2018 року об 11:00.

Тема: «Науково-технічне співробітництво профільних установ  Міністерства інфраструктури України та Національної академії наук України в галузі гідрографії і океанографії: стан і перспективи».

Національна академія наук України запропонувала Міністерству інфраструктури України започаткувати спільну науково-технічну програму у сфері океанографічного і гідрографічного вивчення морського середовища та внутрішніх водних шляхів України в інтересах підвищення ефективності навігаційно-гідрографічного забезпечення безпеки судноплавства на період 2018-2022 рр.

Фахівці державної установи «Держгідрографія» Мінінфраструктури України та державної установи «Науковий гідрофізичний центр Національної академії наук України» представлять вашій увазі проект зазначеної науково-технічної Програми.

Метою Програми є проведення експедиційних досліджень для створення сучасного програмно-технічного комплексу – спільного автоматизованого банку цифрових океанографічних даних державної установи «Держгідрографія» Мінінфраструктури та НАН України для використання вітчизняними та іноземними спеціалістами інформації про стан морського середовища, зокрема в інтересах підвищення ефективності навігаційно-гідрографічного забезпечення судноплавства.

В даний час реалізується пілотний проект Програми, в рамках якого передбачається створення гідрографічного фрагмента банку океанографічних даних НАН України як першого етапу створення зазначеного програмно-технічного комплексу, а також проведення у 2018 році двох комплексних науково-дослідних експедицій: «Дніпро – 2018» та  «Чорне море – 2018».

Зокрема, План-програмою спільної комплексної річкової науково-дослідної експедиції «Дніпро – 2018» намічено проведення з 08 по 14 вересня 2018 року річкових експедиційних досліджень в акваторії Канівського водосховища річки Дніпро з використанням судна «Дельфін» (судновласник – державна установа «Держгідрографія»). Загальна протяжність маршруту експедиції – 360 км.

Учасники першої спільної комплексної річкової науково-дослідної експедиції «Дніпро – 2018» представлять отримані результати.

Місце проведення прес-конференції: м. Київ, Поштова площа, 3. Річковий вокзал, причал №5, теплохід «Богдан Хмельницкий»

Акредитація представників ЗМІ проводиться до 17:00 13 вересня  за тел.: 067 345 66 71, 050 175 84 83, e-mail: melenna2012@gmail.com . Контактна особа – прес-секретар ДУ «Держгідрографія» Наталія Мелень.

 

Довідка: Державна установа «Держгідрографія» є науково-виробничим комплексом, що входить до сфери управління Міністерства інфраструктури України. До основних завдань Держгідрографії належить виконання науково-технічних програм у галузі навігації, гідрографії та океанографії, а також виконання міжнародних зобов’язань України з навігаційно-гідрографічного забезпечення мореплавства, що включає гідрографічне і океанографічне вивчення океанів, морів і внутрішніх водних шляхів України.

Державна установа «Науковий гідрофізичний центр Національної академії наук України» є державною бюджетною науковою установою, яка виконує гідрофізичні дослідження, здійснює організацію та забезпечення комплексних експедиційних наукових досліджень на морських та річкових науково-дослідних суднах, а також формування та ведення автоматизованого банку океанографічних даних НАН України.ВСІ Анонси