Для людей
з вадами зору

    Новини    26 Вересня 2018, 11:43
Версiя для друку


Триває візит міністра інфраструктури України Володимира Омеляна до США

26 Вересня 2018, 11:43

В рамках робочого візиту до Сполучених Штатів Америки 25 вересня 2018 року Міністр інфраструктури Володимир Омелян зустрівся із офіційним представником Міністерства торгівлі США Ієном Стеффом.

Сторони обговорили співробітництво між Україною та США у торговельній та транспортній сферах. Володимир Омелян наголосив, що експорт товарів з України до США за 2017 рік збільшився вдвічі у порівнянні з 2016 роком, а імпорт за той же період зріс у 1,5 рази. За результатами І півріччя 2018 року експорт вітчизняних послуг до США зріс на 8% у порівнянні з аналогічним показником 2017 року.

«Ми маємо не тільки дружній діалог та підтримку на політичному рівні, а й позитивну динаміку в торговельно-економічних та транспортних взаєминах. Саме тому українська сторона вбачає перспективною співпрацю між Україною та США в логістиці та інфраструктурі. Розвиток портів через реалізацію концесійних проектів, розбудова регіональних аеропортів – ці та інші напрямки ми можемо не тільки обговорювати, а й спільно реалізовувати», - наголосив представник Уряду України.

За словами Володимира Омеляна, США є одним з провідних ринків для експорту українських послуг і складає 8% від загального вітчизняного експорту послуг до всіх країн світу: «Зазначені тенденції є прямим свідченням структурних перетворень в українській економіці у напрямку переходу від традиційного експорту продукції важкої промисловості до високотехнологічного експорту (ІТ-послуги). Саме тому ми бачимо перспективи у розвитку цифрової інфраструктури та впровадженні сучасних інформаційних систем і технологій на транспорті».

Сторони обговорили підготовку до візиту Торговельної місії США до України, який заплановано на листопад 2018 року. В рамках Торговельної місії до Києва приїде потужна делегація американського бізнесу для поглиблення економічної співпраці, зокрема, і в інфраструктурній сфері.

Представники українського та американського урядів також обговорили заходи зі взаємної підтримки українських та американських компаній.

Сторони домовилися посилити міжвідомчу співпрацю у напрямку розвитку логістики та транспортного сполучення між Україною та США.ВСІ Новини