Для людей
з вадами зору

    Новини    27 Вересня 2018, 12:09
Версiя для друку


Володимир Омелян ознайомився з роботою Порту Лос-Анджелесу

27 Вересня 2018, 12:09

В рамках робочого візиту до Сполучених Штатів Америки 26 вересня 2018 року Міністр інфраструктури Володимир Омелян ознайомився з роботою Порту Лос-Анджелесу.

Порт Лос-Анджелесу є найбільшим серед усіх портів у Західній півкулі. Вантажообіг порту складає більше 38 млн тонн. Довжина причалу понад 22 км. У 2017 році було оброблено 9,3 млн TEU, що стало найбільшим показником за 110-річну історію порту.

Директор Порту ознайомив Міністра інфраструктури України з основними принципами роботи підприємства, з сучасними інформаційними системами, які забезпечують його ефективну і автоматизовану роботу.

Сторони домовилися, що до кінця поточного року відбудеться візит групи українських експертів до Порту Лос-Анджелесу з метою вивчення досвіду реалізації системи електронного управління портом. Окремо було обговорено досвід координації різних видів транспорту в порту з метою швидкої обробки та доставки вантажів.

Наразі, у зв’язку з реалізацією в українській морській галузі проекту «Е-Port» з електронного управління портом, актуальним є вивчення досвіду впровадження у роботу порту Лос-Анджелесу нового цифрового інформаційного порталу Port Optimizer.

Port Optimizer об’єднує дані про вантажі та відображає їх у режимі реального часу. Це значно підвищило ефективність відстеження та планування вантажних операцій як для вантажовідправників, так і для вантажоодержувачів, що дозволило збільшити вантажообіг порту Лос-Анджелесу. Вивчення цього досвіду дозволить кращим чином провести цифровізацію та автоматизацію роботи морських портів України. ВСІ Новини