Для людей
з порушенням зору

    Новини    12 Жовтня 2018, 16:19
Версiя для друку


Київ і Дніпро має поєднати нова якісна дорога, - Володимир Омелян

12 Жовтня 2018, 16:19

Київ і Дніпро має поєднати нова якісна дорога, щоб дати можливість швидко та безпечно дістатись зі столиці до науково-промислової столиці Південно-Східної України. Про це заявив Міністр інфраструктури Володимир Омелян під час огляду будівництва автомобільної дороги державного значення Н-31 Дніпро – Царичанка – Кобеляки – Решетилівка сьогодні, 12 жовтня 2018 року.

Володимир Омелян зазначив, що необхідно переходити до створення нової сучасної інфраструктури, зокрема, будівництва нових доріг: «Ми не можемо весь час ремонтувати те, що будувалось тридцять-сорок років тому, нам потрібне створення нової, сучасної інфраструктури. Київ і Дніпро має поєднати нова, якісна дорога, щоб дати можливість швидко та безпечно дістатись зі столиці до науково-промислової столиці Південно-Східної України», - підкреслив Міністр інфраструктури.

Очільник Міністерства наголосив, що завдяки Дорожньому фонду Київ з Дніпром буде поєднано чотирисмуговим автобаном вже до 2021 року, а подорож ним займатиме 4,5 години.

Роботи на цьому об’єкті розпочато ще у 2009 році, у 2018 році продовжено будівництво ділянки дороги км 9+460 – км 11+400, об’єкт планується ввести в експлуатацію в поточному році. Загальна кошторисна вартість робіт становить 164,9 млн грн., Урядом передбачено виділення у 2018 році 97,6 млн грн. Для забезпечення безпеки руху та орієнтування водіїв передбачено встановлення необхідних дорожніх знаків, однобічного та двобічного металевого бар’єрного огородження, напрямних стовпчиків, нанесення дорожньої розмітки.

 ВСІ Новини