Для людей
з вадами зору

    Новини    2 Листопада 2018, 18:05
Версiя для друку


Львівщина показує найкращий приклад ефективного використання коштів Дорожнього фонду, − Володимир Омелян

2 Листопада 2018, 18:05

Львівщина показує найкращий приклад ефективного використання коштів Дорожнього фонду України. Про це заявив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян під час інспектування робіт з відновлення автошляхів Львівщини у рамках робочої поїздки до Львівської області сьогодні, 2 листопада 2018 року.

«97%! Такий показник використання грошей Дорожнього фонду у Львівській області станом на кінець вересня 2018 року. Це один із найвищих показників в Україні. Ним Львівщина показує найкращий приклад ефективного використання коштів Дорожнього фонду України. Це означає, що більше півмільярда гривень, які виділені області як субвенція у рамках децентралізації, не лежать на рахунках, а вкладені у ремонт і відновлення автодоріг – як і має бути», − заявив Володимир Омелян, інспектуючи хід капітального ремонту «Влаштування з'їзду з автомобільної дороги державного значення М-09 Тернопіль - Львів - Рава-Руська на автомобільну дорогу державного значення М-06 Київ − Чоп для лівоповоротного руху за напрямком Тернопіль – Чоп». Роботу на об’єкті було розпочато у вересні 2018 року. Вартість об’єкту – 29 539,840 тис. грн. Уже виконано влаштування поширення смуги руху, влаштування земляного полотна з'їзду, водопропускної залізобетонної труби, шару із піску, нижнього та верхнього шару дорожнього одягу із ЩПС, влаштування бортового каменю.

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян позитивно оцінив темпи та якість дорожніх робіт у Львівській області: «Львівщина показує гарний приклад того, як синергія ініціатив і зусиль Міністерства, обласної влади, місцевого самоврядування та громад дають мешканцям регіону і країні конкретний результат у збудованих і відремонтованих автошляхах», − наголосив Володимир Омелян, інспектуючи хід капітального ремонту автомобільної дороги державного значення Т-14-16 Львів – Пустомити – Меденичі, км 17+050 – км 28+200. Вартість об’єкту – 353 930 тис. грн. Роботи включають ремонт двох мостових переходів довжиною, влаштування чотирьох кільцевих розв’язок і зовнішнього електроосвітлення. З початку робіт у 2017 році вже виконане влаштування дощової каналізації, тротуару, ремонт шляхопроводу через залізницю, влаштування кільцевої розв’язки та інше.

Очільник Міністерства також відзначив, що завершено обсяг робіт у межах передбаченого фінансування з реконструкції мостового переходу на автомобільній дорозі М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка (через Вінницю) км 28 + 964 і М-06 Київ – Чоп на ділянці км 621 + 500 – км 690 + 000, що має важливе значення для покращення транспортного сполучення у західному регіоні у напрямку Україна – ЄС. 

 ВСІ Новини