Для людей
з вадами зору

    Новини    2 Листопада 2018, 21:45
Версiя для друку


Тернопільщина нарешті отримує якісні дороги, − Володимир Омелян

2 Листопада 2018, 21:45

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян, перебуваючи з робочою поїздкою у Тернопільській області, позитивно оцінив темпи та якість дорожніх робіт. «Завдяки реалізації проекту GО-Highway та децентралізації, Тернопільщина нарешті отримує якісні дороги. Безумно, є над чим працювати, але ми повинні реально розуміти, що зараз будуємо та відновлюємо дороги, які не ремонтувалися десятки років. Це стосується як автотраси М-09 Тернопіль − Львів, так і нового міжнародного транспортного коридору від Чорного моря до Балтики, який будується Україною з нуля і проходить територією Тернопільщини», − заявив Володимир Омелян сьогодні, 2 листопада 2018 року, оглядаючи разом із головою Тернопільської обласної держаної адміністрації Степаном Барною відремонтовану автодорогу М-09 Тернопіль − Львів − Рава-Руська (на м. Люблін, Польща).

Губернатор Тернопільської області повідомив, що регіон довгий час обходили увагою з Києва і подякував Міністру інфраструктури України за виправлення ситуації. За словами Степана Барни, у 2018 році на Тернопільщині відбувся справжній бум будівництва та ремонту автодоріг. Майже 1,4 млрд грн було вкладено у дороги державного значення. Реалізація проекту GО-Highway дає можливість сполучити Тернопіль з країнами ЄС. Відчутно покращення якості виконаних дорожніх робіт і збільшення трафіку транспорту по дорозі М-09 Тернопіль – Львів, який зріс з 12 тис. одиниць транспортних засобів на добу до 32 тис. Завершення відновлення автодороги державного значення М-19 Тернопіль – Кременець є надзвичайно важливим з точки зору сполучення з Києвом і дає можливість скороти шлях до Карпат як мінімум на 80 км. У планах з’єднати Тернопіль із Буковелем та Івано-Франківськом, що дасть можливість також скороти шлях як мінімум на 90 км.

«У рамках комплексного розвитку інфраструктури України та децентралізації ми плануємо доєднати Тернопіль до ключових транспортних артерій. І мова йде не тільки про автомобільний транспорт. У фокусі уваги питання авіації та залізничного сполучення. Думаю, ми покажемо гарний прогрес наступного року і я радий, що вже в цьому році є чим пишатися і люди бачать зміни. Не обіцянки політиків, не агітаційні плакати, не віртуальні графіки та презентації, а реальні дороги, зроблені за дуже короткий проміжок часу», − наголосив Володимир Омелян, інспектуючи відремонтовану автотрасу міжнародного значення М-19. Дорога є важливою частиною Європейського автомобільного маршруту Е85 та відіграє ключову роль для Тернопільської області − сполучає міста Кременець, Вишнівець, Збараж, Тернопіль, Теребовля, Копичинці, Чортків, Заліщики.ВСІ Новини