Для людей
з вадами зору

    Новини    6 Листопада 2018, 14:37
Версiя для друку


У вівторок, 6 листопада, Міністр інфраструктури Володимир Омелян взяв участь у Всеукраїнській екологічній акції "Посади дерево миру"

6 Листопада 2018, 14:37

У вівторок, 6 листопада, Міністр інфраструктури Володимир Омелян взяв участь у Всеукраїнській екологічній акції "Посади дерево миру". Акція пройшла у сквері Патріаршого собору Воскресіння Христового УГКЦ. У ній взяли участь: Верховний архієпископ Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав Шевчук, лідер партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк, Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак, Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, Міністр юстиції України Павло Петренко, Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, віряни.

Володимир Омелян закликав долучатися до цієї ініціативи усіх, хто прагне бачити Україну звільненою від окупантів, зеленою та квітучою: «Ми маємо дбати про Україну не тільки у Міжнародний день запобігання експлуатації довкілля під час війни та збройних конфліктів, який відзначається сьогодні. Міністерство інфраструктури активно працює над відновленням доріг на Сході України, особливо у тих регіонах, що постраждали від агресії. Ми також реалізуємо ініціативи поширення екологічно безпечного транспорту – 20 українців щодня пересідають на електрокари. Наша мета в недалекому майбутньому – 100 відсотків електротранспорту у міських перевезеннях», - відзначив Міністр інфраструктури.

 

 ВСІ Новини