Для людей
з вадами зору

    Новини    20 Листопада 2018, 17:42
Версiя для друку


Міністр інфраструктури Володимир Омелян та Комерційний директор авіакомпанії Ryanair Девід О’Брайан зустрілися з представниками українських авіаційних вищих навчальних закладів

20 Листопада 2018, 17:42

У заході взяли участь: голова Державіаслужби Олександр Більчук, ректор Національного авіаційного університету Володимир Ісаєнко, начальник Кіровоградської льотної академії Національного авіаційного університету Сергій Неділько, начальник Кременчуцького льотного коледжу Національного авіаційного університету Володимир Головенський та інші.

Девід О’Брайан зауважив, що щороку штат пілотів авіакомпанії зростає на більш ніж 60 пілотів, яким платять високу конкуренту зарплатню: «Ми вже маємо пілотів з Київського авіаційного університету, які працюють у нашій авіакомпанії. Вони зарекомендували себе як високі професіонали найвищої кваліфікації і знавці своєї справи. Саме тому ми маємо намір збільшувати кількість пілотів зі східної Європи. І сьогоднішня зустріч є початком реальних великих переговорів».

Володимир Омелян зазначив, що в Україні існує вся необхідна база для навчання українців професії пілота, бортпровідника, інженера, технічного інженера.

«Ми розуміємо, що потреба в таких професіях в Україні і світі буде тільки зростати. Ми сподіваємось, що навчальний центр Ryanair теж буде розміщений в Україні. Але це боротьба, і ми повинні довести і компанії Ryanair,і всьому світу, що ми найкращі, найздібніші і ми маємо всі можливості для того, щоб бути обраними. Філософія Міністерства інфраструктури створити ці можливості, ваша місія – досягти цього успіху», - підкреслив очільник Міністерства.ВСІ Новини