Для людей
з порушенням зору

    Новини    30 Березня 2019, 19:37
Версiя для друку


Від сьогодні на сполученні Київ-Маріуполь курсує новий потяг – «нічний експрес», - Володимир Омелян

30 Березня 2019, 19:37

30 березня 2019 року Міністр інфраструктури України Володимир Омелян разом із керівником Укрзалізниці Євгеном Кравцовим та мером міста Маріуполь Вадимом Бойченком відправили у перший рейс новий «нічний експрес» сполученням Київ-Маріуполь-Київ.

«Сьогодні ми відправляємо оновлений комфортабельний потяг сполученням Київ-Маріуполь-Київ. Це знакова подія як для жителів Маріуполя, так і для наших бійців,  для всієї України. Якщо раніше на Маріуполь йшов ледь не найгірший потяг, то від сьогодні – один із кращих!», - заявив Володимир Омелян, - «Наші громадяни у Маріуполі живуть на межі мирної та воєнної зон, щодня потерпають від воєнних дій, спричинених російським агресором. Ми єднаємо Україну транспортом і автошляхами, даємо людям нову якість і комфорт перевезень. Міністерство інфраструктури спільно з Укрзалізницею спрямували всі зусилля на покращення пасажирського залізничного сполучення з Маріуполем. Ця ініціатива була у фокусі уваги Президента України Петра Порошенка. І сьогодні ми маємо результат – новий фірмовий «Нічний експрес»».

Володимир Омелян подякував очільнику Укрзалізниці за проведену роботу і висловив сподівання, що якість пасажирських перевезень буде підвищуватися і надалі. Одним із перших пасажирів потягу став мер міста Маріуполь Вадим Бойченко.

 

Довідково:

З 30 березня  2019 року починає курсування фірмовий поїзд 1 класу категорії «Нічний експрес» № 9/10 сполученням Маріуполь – Київ. Час знаходження в дорозі – 14 годин 44 хв., це на 2 години швидше, ніж поїзд № 104, та майже на 4 години швидше за поїзд № 84.

Поїзд сформований з 10 пасажирських вагонів, з яких 1 вагон типу СВ, 8 вагонів купейного типу та 1 вагон плацкартного типу.

Загальна кількість місць – 354.

У всіх вагонах проведено капітально–відновлювальний ремонт з продовженням терміну служби, встановлено сучасні дахові кондиціонери, екологічні туалетні системи, оновлено інтер’єр салонів.

 

        ВСІ Новини