Міністерство інфраструктури України


Запуск нового європейського сервісу Uber відбувся в Києві, - Володимир Омелян

14 Травня 2019, 16:30

Міністерство інфраструктури вітає розширення присутності іноземних компаній в Україні, але всі перевізники мають працювати виключно в правовому полі.

Про це заявив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян сьогодні, 14 травня 2019 року.

У заході, присвяченому перспективам розвитку компанії Uber, також взяв участь Київський міський голова Віталій Кличко, Генеральний регіональний менеджер компанії Uber у Північній та Східній Європі Джеймі Хейвуд та виконуючий обов’язки заступника голови місії  США в Україні Джозеф Пеннінгтон.

Міністр інфраструктури Володимир Омелян привітав нові стандарти послуг, привнесені іноземними компаніями, та наголосив на важливості дотримання законодавства України.  

«Іноземні компанії – це новий погляд на ведення бізнесу, нові стандарти при наданні транспортних послуг та поступовий перехід України до масштабного використання цифрових технологій при здійсненні вантажних та пасажирських перевезень. Ключове – дотримання законодавства України, а також безпека та комфорт для пасажирів і бізнесу. Важливо, щоб транспортні послуги надавалися згідно ліцензійних умов, а автобуси відповідали стандартам безпеки і якості та пройшли відповідну сертифікацію. Ми знайшли правильний механізм взаємодії з мерією, компанією Uber і міністерством. В першу чергу, це стосується безпеки, сертифікації, а також умов ліцензування. Тут є повна готовність усіх сторін до гарного результату. Для мене ключова мета, щоб не Україна змінювала Uber, а Uber змінив Україну, і це абсолютно можливо, бо це нова сучасна технологія, яка вже робить 21 століття 21 століттям, століттям інновацій, сучасних швидких зручних рішень, за які люди готові платити гроші», - заявив Володимир Омелян.

За словами міністра, конкуренція є запорукою високої якості послуг та справедливої ціни для споживачів: «Вже 3 роки компанія Uber надає послуги, що поєднують потенційних перевізників та клієнтів, які потребують послуг з перевезення. Присутність таких міжнародних гравців в Україні, як Uber, надає можливість створити конкурентне середовище та ринок, в якому головним показником стають ціна та якість. За два роки роботи платформи Uber в Україні ми побачили збільшення пропозиції серед послуг, що пропонуються додатком. Є навіть окремо виведений розділ з перевезення клієнтів електромобілями, що справді інноваційно, адже до вас ще ніхто цього не робив. Головне, чого потребують українці, це покращення безпеки та якості послуг, що надаються. Завжди радий підтримати інноваційні ідеї та продукти, що мають на меті поліпшити надання послуг населенню нашої країни», - зазначив Володимир Омелян.

Генеральний регіональний менеджер компанії Uber у Північній та Східній Європі Джеймі Хейвуд  з приємністю відзначив, що Київ - перше місто Європи, де в пілотному режимі працюватиме Uber Shuttle.  Це сервіс із бронювання місця в мікроавтобусі, який курсуватиме за обраними маршрутами у м. Києві. Проект покликаний покращити міську мобільність. 

Київський міський голова Віталій Кличко підкреслив, що його завдання у тому, щоб зробити життя киян більш комфортним, і новий сервіс від Uber сприятиме цьому. Виконуючий обов’язки заступника голови місії США в Україні Джозеф Пеннінгтон наголосив, що Київ демонструє відкритість до нових рішень, сервісів, інвестицій та іноземних компаній. Посилення позицій американського бізнесу в Україні означатиме надання сучасних послуг для українців.

Міністр інфраструктури Володимир Омелян подякував Посольству США в Україні за підтримку та висловив упевненість у розширенні співпраці з компанією Uber: «Хочу побажати вам успіху. Переконаний, що це точно не остання ініціатива Uber в Україні, впевнений ще мінімум у двох ініціативах, про які ми оголосимо згодом. Щиро дякую нашим партнерам з Посольства США в Україні, Посольство є тим промоутером і тим виразником інтересів нашого стратегічного партнера, які дозволяють Україні безпечно і вдумливо іти в майбутнє, будучи впевненими – в нас є друзі, підтримка і ми обов’язково переможемо», - підсумував Володимир Омелян.

Адреса цієї сторінки: http://mtu.gov.ua/news/30883.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове