Для людей
з порушенням зору

    Новини    28 Червня 2019, 18:47
Версiя для друку


Володимир Омелян провів серію зустрічей з американськими посадовцями

28 Червня 2019, 18:47

В рамках робочої поїздки до США Міністр інфраструктури України Володимир Омелян провів серію зустрічей із американськими посадовцями. Так, відбулися переговори з Дж.Кентом - Заступником Помічника Державного Секретаря США з питань Європи і євроазії, з Д. Міле - Заступником Помічника Державного секретаря США, з М. Маркофф – заступником координатора Держдепу з питань кібер-безпеки. Також відбулись зустрічі у Міністерстві фінансів з Л.МакДональд – заступником помічника з питань фінансування інфраструктурних проектів та у Агенції США з торгівлі та розвитку з в.о.диретором - Тодом Харді.

Міністр інфраструктури України разом із американськими партнерами обговорили політичну ситуацію в Україні, зокрема, в контексті підготовки до парламентських виборів.

Також однією із центральних тем обговорення стала позитивна динаміка розвитку українського транспортного та інфраструктурного секторів.

Володимир Омелян повідомив, що зростання демонструють авіаційні, морські та річкові перевезення, що свідчить про відродження економіки та активне використання логістичних можливостей країни. «Транспортна політика України має два основні пріоритети: інтеграція до єдиного європейського транспортного простору та мобілізація інвестиції в інфраструктуру шляхом поліпшення інвестиційного клімату», - зазначив Володимир Омелян.

Водночас, за словами Міністра, перешкодою для розвитку морегосподарського комплексу є неправомірні дії Російської Федерації: «Російська Федерація через неправомірні дії, пов'язані з тимчасовою окупацією Автономної Республіки Крим та міста Севастополь, порушуючи основні принципи міжнародного морського права, всіляко намагається втрутитися у вільне і безпечне судноплавство на Чорному та Азовському морях, створює додаткову напругу і дестабілізує ситуацію в морських портах України. Російська Федерація блокує роботу українських морських портів в Азовському морі і проходження Керченської протоки».

Міністр інфраструктури України закликав американських партнерів і надалі підтримувати Україну як у процесі здійснення реформ, так і у протидії російській агресії. Міністр відмітив, що інфраструктура залишається поза політикою та підтвердив незмінність курсу щодо впровадження реформ в транспортному секторі. Сторони також обговорили пріоритетні інвестиційні проекти в Україні, зокрема, щодо розвитку портів та аеропортів.

Американські партнери високо оцінили діяльність Міністерства інфраструктури України під керівництвом Володимира Омеляна в розрізі здійснення реформ на транспорті, відкритості до діяльності іноземних компаній в Україні та розширення їх присутності, а також щодо тестування та запровадження цифрових технологій. Крім того, Представники Держдепу висловили одностайну підтримку діяльності Володимира Омеляна та наголосили на важливості збереження започаткованих реформ та процесів, започаткованих протягом останніх років.ВСІ Новини