Для людей
з порушенням зору

    Новини    18 Вересня 2019, 18:22
Версiя для друку


Підвищення безпеки на дорогах України є одним із пріоритетів Міністерства інфраструктури, - Юрій Лавренюк

18 Вересня 2019, 18:22

Підвищення безпеки на дорогах України є одним із пріоритетів Міністерства інфраструктури. Про це 18 вересня 2019 року заявив заступник Міністра інфраструктури Юрій Лавренюк під час стартової конференції щодо початку роботи компанії IMC WORLDWIDE LTD в якості консультанта для підтримки груп під час реалізації спільного з Європейським інвестиційним банком Проєкту «Підвищення безпеки автомобільних доріг в містах України».

Юрій Лавренюк подякував Європейському інвестиційному банку, Європейському банку реконструкцій та розвитку, компанії IMC WORLDWIDE LTD за надану технічну допомогу, загальна вартість якої становить 4,1 млн євро, та наголосив, що початок сьогоднішнього співробітництва є важливим етапом для належної реалізації проєкту.

«Я переконаний, що якісна робота компанії-консультанта дасть змогу містам-учасникам проєкту, а також Міністерству інфраструктури та іншим залученим сторонам якнайшвидше досягти очікуваних результатів, забезпечивши належний рівень безпеки дорожнього руху в містах України. Безпека на дорогах – одна із серйозних проблем як національного, так і міжнародного масштабу, що вимагає вироблення спільної стратегії і заходів щодо її вирішення. Залучення технічної допомоги – це саме той інструмент, що дає змогу якнайшвидше досягти позитивних результатів і змін, та забезпечити реалізацію проєкту на міжнародному рівні», - підкреслив Юрій Лавренюк.

За словами заступника Міністра основною метою проєкту «Підвищення безпеки автомобільних доріг в містах України» є зниження смертності та травматизму на дорогах шляхом поліпшення дорожньої інфраструктури, інфраструктури для пішоходів, велосипедистів та громадського транспорту. Орієнтовна вартість проєкту становить 177 млн євро. Проєкт буде реалізовано в 6 містах України - Києві, Кам’янець-Подільському, Львові, Одесі, Дніпрі та Харкові. Кожне з міст розробило свою програму зниження смертності на дорогах, в деяких містах це програма так званої «нульової смертності на дорогах», згідно міжнародної визнаної концепції «Vision Zero».

Юрій Лавренюк також зауважив, що на жаль минулим скликанням Верховної Ради дану Угоду не було ратифіковано: «Ми маємо надію, що найближчим часом дана Угода буде ратифікована. Поки парламент буде ратифікувати Угоду, Консультант проєкту повинен проаналізувати всю інформацію, документацію та програми, які надали міста-учасники, і дати відповідні висновки до наших міжнародних партнерів. Вже у ІІ кварталі 2020 року, з початком будівельного сезону, ми плануємо приступити до повноцінної імплементації і реалізації даного проєкту».

«Підвищення безпеки на дорогах України є одним із пріоритетів Міністерства інфраструктури. Ми можемо наявним прикладом на 6 містах-учасниках показати, що завдяки спільним зусиллям, реальним бажанням і політичній волі керівництва міст, Уряду та міжнародних фінансових організацій можна убезпечити безпеку руху в містах України. Життя – це найбільша цінність і ми, як влада повинні докласти максимум зусиль задля його збереження», - наголосив Юрій Лавренюк.

Презентаційний матеріал за результатами стартової конференції щодо початку роботи компанії IMC WORLDWIDE LTD в якості консультанта для підтримки груп під час реалізації спільного з Європейським інвестиційним банком Проєкту «Підвищення безпеки автомобільних доріг в містах України» (українська версія)

Презентаційний матеріал за результатами стартової конференції щодо початку роботи компанії IMC WORLDWIDE LTD в якості консультанта для підтримки груп під час реалізації спільного з Європейським інвестиційним банком Проєкту «Підвищення безпеки автомобільних доріг в містах України» (англійська версія)ВСІ Новини