Для людей
з порушенням зору

    Новини    20 Вересня 2019, 18:54
Версiя для друку


Міністерство інфраструктури - переможець у номінації OPEN DATA GOVERNMENT AWARD

20 Вересня 2019, 18:54

Сьогодні, 20 вересня 2019 року, на Open Data Forum 2019 Міністерство інфраструктури отримало премію OPEN DATA GOVERNMENT AWARD за найвищі стандарти публікації відкритих даних центральними органами управління.

Міністр інфраструктури Владислав Криклій подякував команді Міністерства інфраструктури та партнерам за роботу : «Дякую колегам за роботу  та експертам за високу оцінку. Наша мета - не тільки бути відкритими, а й створити на базі відкритих даних корисні для громадян та бізнесу інструменти» зазначив Міністр.

Open Data Forum – щорічна всеукраїнська подія, що втретє об’єднала представників центральної та міської влади, українських та міжнародних експертів, громадських активістів та стартап спільноту навколо теми розвитку та застосування відкритих даних в Україні.

Метою Форуму є створення платформи для спільного пошуку можливостей ефективного використання соціально-економічного потенціалу відкритих даних й обговорення трендів та інновацій у міжнародній практиці застосування даних на користь розвитку локальних спільнот.  

Як свідчить міжнародний та український досвід, відкриття даних стимулює створення нових послуг і розвиває індустрію власних програмних продуктів, поліпшує взаємодію суспільства і держави, а також підвищує прозорість діяльності та довіру до органів влади. Фокус цьогорічного Форуму – Україна на шляху до економіки даних.

Подія організована Міністерством цифрової трансформації України в партнерстві з USAID/UK aid проектом «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS», що реалізовується Фондом Євразія.ВСІ Новини