Для людей
з порушенням зору

    Новини    12 Лютого 2020, 10:28
Версiя для друку


Онлайн-рішення для розрахунку сліду вуглецю від поштових операцій

12 Лютого 2020, 10:28

Всесвітній поштовий союз (ВПС) у співпраці з Міністерством інфраструктури України запрошує операторів поштового зв’язку долучитись до онлайн-рішення для аналізу і звітування з вуглецевих викидів (СО2), також відомого як «OSCAR». Це онлайн-рішення спеціально розроблене для поштового сектору, дає можливість операторам поштового зв’язку обчислювати та аналізувати свій вуглецевий слід.

До теперішнього часу OSCAR був доступний лише призначеним операторам поштового зв’язку ВПС. Однак під час випробувального періоду з лютого по квітень 2020 року будь-який оператор поштового зв’язку в Україні може отримати доступ до онлайн-рішення та використовувати його безкоштовно.

OSCAR може стати потужним інструментом для стабільного розвитку компанії: аналізувати розмір та джерело вуглецевих викидів, оцінювати варіанти зменшення таких викидів та відстежувати прогрес у часі.

OSCAR використовує операційні дані щодо транспортних засобів, будівель тощо для обчислення вуглецевих викидів за видами діяльності, продуктами та за обсягом відповідно до Протоколу парникових газів. Онлайн-рішення відображає результати в режимі реального часу та надає ряд графічних матеріалів, які можна завантажити, а також можливість експорту результатів у PDF та Excel. OSCAR узгоджується зі стандартом звітності Global Report Initiative та ISO 14064.

Онлайн-рішення доступне англійською, французькою, іспанською, арабською, російською та португальською мовами, доступ до нього можна отримати на веб-сайті www.oscar.post після реєстрації. Також є доступною відео презентація OSCAR англійською та французькою мовами.

Оператори поштового зв’язку, які бажають долучитись до OSCAR, повинні звернутися до Всесвітнього поштового союзу шляхом надіслання електронного листа на електронну адресу: oscar@upu.int, щоб отримати додаткову інформацію та створити обліковий запис користувача. Зверніть увагу, що звітність повинна бути завершена до 30 квітня 2020 року.

Ваші питання ви також можете адресувати керівнику експертної групи з питань послуг поштового зв’язку та інфраструктури Директорату цифрової інфраструктури на транспорті Міністерства інфраструктури України Руслану Кузнецову, e-mail: kuznetsov@mtu.gov.ua.ВСІ Новини