Для людей
з порушенням зору

    Новини    6 Березня 2020, 12:25
Версiя для друку


Укладено договір на проєктування нової злітно-посадкової смуги Міжнародного аеропорту в м. Дніпро, - Владислав Криклій

6 Березня 2020, 12:25

Укладено договір з переможцем тендеру на проєктування нової злітно-посадкової смуги Міжнародного аеропорту в м. Дніпро.  Мешканці регіону отримають можливість користуватись сучасним аеропортом. Про це заявив Міністр інфраструктури Владислав Криклій сьогодні, 6 березня 2020 року.

Міністр інфраструктури відзначив, що розвиток регіональних летовищ – завдання міністерства, яке покликано збільшити кількість українців, які користуються авіатранспортом: «Згідно базового сценарію розвитку аеропорту та аналізу ринку, авіаперевезення у 2023 році може скласти близько мільйона пасажирів, а у 2045 – понад 4 млн. пасажирів в рік».

Проєктування об’єкту триватиме декілька місяців та після проведення відповідної експертизи розпочнеться будівництво важливого для регіону та країни інфраструктурного проекту.

Переможцем тендеру на проєктування злітно-посадкової смуги аеропорту в м. Дніпро є ТОВ «Інститут Укрдорпроект». Компанія «Інститут Укрдорпроект» спеціалізується на проєктуванні доріг, мостів та аеродромних комплексів. Для летовища Дніпра вона спроєктує злітно-посадкову смугу довжиною 3,2 км, яка матиме сучасні системи навігації, метеорологічне та світлосигнальне обладнання. Завдяки цьому аеропорт зможе приймати літаки всіх типів навіть у туман.

 ВСІ Новини