Для людей
з порушенням зору

    Новини    15 Березня 2020, 20:28
Версiя для друку


Сьогодні ми повертаємо наших громадян, які були заблоковані на кордоні Італії через закриття кордонів Словенією, - Владислав Криклій

15 Березня 2020, 20:28

Сьогодні ми повертаємо наших громадян, які були заблоковані на кордоні Італії через закриття кордонів Словенією. Про це заявив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій під час брифінгу щодо спеціального рейсу авіакомпанії SkyUp Airlines для евакуації українців сьогодні, 15 березня 2020 року. Участь у брифінгу взяли Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба та заступник Міністра охорони здоров’я України, головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

«Сьогодні ми повертаємо наших громадян, які були заблоковані на кордоні Італії через закриття кордонів Словенією. Вчора було відповідне рішення Уряду. Одразу вжили заходи для їх термінової евакуації. Принцип у нас залишається незмінним - ми українських громадян ніколи не залишаємо і завжди повертаємо. Власне над чим зараз працюємо. За один день  ми організували спеціальний рейс авіакомпанії SkyUp Airlines  до Венеції для евакуації українців. Наразі маємо 123 пасажира. Очікуємо борт сьогодні десь о 22:30-23:00», - заявив Владислав Криклій.

Міністр інфраструктури України наголосив що усі евакуйовані проходять декілька процедур медичного огляду – з початку італійськими лікарями, а потім – українськими, і на борту літака також працюють епідеміологи: «Всі необхідні процедури пасажири обов’язково пройдуть. Коли ми отримаємо інформацію, що немає ознак на потенційний коронавірус, вони будуть спрямовані до борту. В аеропорту Бориспіль усі пасажири так само будуть оглянуті медиками. Все йде в стандартному режимі, не відбувається ніяких непередбачуваних процесів».

Очільник Міністерства зазначив, що дзеркально до України більшість країн Шенгенської зони також приймають відповідні заходи: «Ми ситуацію контролюємо та вивчаємо. Обговорювали з авіаперевізниками та туроператорами, щоб ми могли змістовно, правильно та швидко організувати процес подальших вивезень українців з-за кордону додому. Для цього ми будемо обирати найзручніші транспортні локації, найбільші аеропорти-хаби, звідки можна буде забирати за участі авіаперевізників наших громадян. Хочу особливо подякувати компанії SkyUp Airlines, за те що погодились за такі стислі терміни організувати процес евакуації наших громадян!», - наголосив Міністр інфраструктури УкраїниВСІ Новини