Для людей
з вадами зору

    Обговорення    Проект Закону України


Щоб брати участь у громадському обговоренні проектів потрібно авторизуватися, через аккаунт у соціальній мережі «Facebook»

Проект Закону України

Про внесення зміни до статті 233 Митного кодексу України

Проект

 

 

ЗАКОН УКРАЇНИ

«Про внесення зміни до статті 233 Митного кодексу України»

 

Верховна Рада України постановляє:

 

I. Внести зміну до частини тринадцятої статті 233 Митного кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2012 р., №№ 44-48, ст. 552, 2014 р., № 10, ст. 114, №№ 20-21, ст. 711), виклавши її у такій редакції:

«13. Митний контроль і митне оформлення товарів, що переміщуються (пересилаються) через митний кордон України в міжнародних поштових відправленнях, здійснюються в місцях міжнародного поштового обміну оператора поштового зв’язку, призначеного для надання поштових послуг і виконання зобов’язань, що випливають із актів Всесвітнього поштового союзу. Місця міжнародного поштового обміну визначаються призначеним оператором за погодженням із центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері надання послуг поштового зв’язку, та центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державної митної справи».

 

II. Прикінцеві положення

 

1. Цей Закон набирає чинності через три місяці з дня його опублікування, крім пункту 3 Прикінцевих положень, який набирає чинності з дня опублікування цього Закону.

 

2. Товари, що пересилаються в міжнародних поштових відправленнях, які на день набрання чинності цим Законом розміщуються у місцях міжнародного поштового обміну операторів поштового зв'язку, які відповідно до цього Закону втрачають право на визначення власних місць міжнародного поштового обміну, підлягають митному контролю та митному оформленню у таких місцях міжнародного поштового обміну.

 

3. Кабінету Міністрів України до дня набрання чинності цим Законом:

привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити прийняття нормативно-правових актів, що випливають із цього Закону;

забезпечити приведення міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

 

Президент України                                                                 П. ПОРОШЕНКО

 

Аналіз регуляторного впливу

Повідомлення про оприлюднення

 


Обговорення

Кількість користувачів, що приймають участь в обговорюванні проекту:
102
Запропоновано редакцій / пропозицій:
3
Підтримка проекту:Так:5  Ні:97

Обговорення з 8 Жовтня 2015р. по 8 Листопада 2015р.

Правила громадського обговорення проектів нормативно-правових актів