Для людей
з вадами зору

    Обговорення    Проект постанови Кабінету Міністрів України


Щоб брати участь у громадському обговоренні проектів потрібно авторизуватися, через аккаунт у соціальній мережі «Facebook»

Проект постанови Кабінету Міністрів України

Про затвердження Державної цільової економічної програми розвитку автомобільних доріг загального користування державного значення на 2018-2022 роки

Проект

 

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від  _____________  № __________

Київ

 

Про затвердження Державної цільової економічної програми

розвитку автомобільних доріг загального користування державного

значення на 2018-2022 роки

 

З метою відновлення та розвитку автомобільних доріг загального користування державного значення для інтеграції їх до європейської транспортної системи та підвищення на них рівня безпеки руху, швидкості, комфортності та економічності перевезень Кабінет Міністрів України постановляє:

 

1. Затвердити Державну цільову економічну програму розвитку автомобільних доріг загального користування державного значення на 2018-2022 роки (далі – Програма), що додається.

2. Заінтересованим центральним та місцевим органам виконавчої влади за погодженням з Міністерством інфраструктури привести у шестимісячний строк завдання, показники і заходи відповідних регіональних програм у відповідність з визначеними Програмою завданнями, показниками і заходами.

3. Державному агентству автомобільних доріг подавати щокварталу до 15 числа місяця, що настає за звітним періодом, та щороку до 15 лютого Міністерству інфраструктури інформацію про стан виконання Програми для її узагальнення та подання Кабінетові Міністрів України та Міністерству економічного розвитку і торгівлі.

4. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів України від 11 липня 2013 р. № 696 «Про затвердження Державної цільової економічної програми розвитку автомобільних доріг загального користування на 2013-2018 роки» (Офіційний вісник України, 2013 р., № 76, ст. 2817).

 

Прем'єр-міністр України                                              В.ГРОЙСМАН

 

Державна цільова економічна програма розвитку автомобільних доріг загального користування державного значення на 2018-2022 роки

Додаток 1, 2, 3

Пояснювальна записка

Повідомлення про оприлюднення


Обговорення

Кількість користувачів, що приймають участь в обговорюванні проекту:
0
Запропоновано редакцій / пропозицій:
0
Підтримка проекту:Так:0  Ні:0

Обговорення з 26 Лютого 2018р. по 26 Березня 2018р.

Правила громадського обговорення проектів нормативно-правових актів