Для людей
з вадами зору

    Обговорення    Методики прийняття рішень


Щоб брати участь у громадському обговоренні проектів потрібно авторизуватися, через аккаунт у соціальній мережі «Facebook»

Методики прийняття рішень

Про встановлення обмежень швидкості, відмінних від 50 км/год

Міністерство інфраструктури України публікує для використання зацікавленими сторонами аналітичні документи «Методика прийняття рішень про встановлення обмежень швидкості, відмінних від 50 км/год» для міст та для автомобільних доріг. 

  1. Рекомендації для міст:  Urban speed posting guidelines.pdf
  2. Рекомендації для ділянок автомобільних доріг державного та місцевого значення, що проходять через населені пункти: Rural speed posting guidelines.pdf

Ці методики розроблені громадською кампанією “За безпечні дороги” на основі законів України, державних стандартів, Правил дорожнього руху, та відповідають міжнародних настановам “Speed management: a road safety manual for decision-makers and practitioners” (Geneva, Global Road Safety Partnership, 2008)  та "Setting local speed limits” (London, Department for Transport, 2013).

Документи пройшли обговорення та були схвалені на круглому столі “Управління швидкістю в населених пунктах”, що відбувся 13 березня 2018 року в Міністерстві інфраструктури України під головуванням Міністра інфраструктури України Володимира Омеляна (https://mtu.gov.ua/news/29606.html).

В рекомендаціях враховані пропозиції та зауваження з боку Міністерства інфраструктури України, Національної поліції України, Державного агентства автомобільних доріг (Укравтодор), ДерждорНДІ ім.Шульгіна, Центру організації дорожнього руху Київської міської державної адміністрації, незалежних інженерів-проектувальників та сертифікованих аудиторів безпеки автомобільних доріг.

Просимо пропозиції та зауваження надавати на електронну адресу plachinta@mtu.gov.ua до 15.09.2018.


Обговорення

Кількість користувачів, що приймають участь в обговорюванні проекту:
0
Запропоновано редакцій / пропозицій:
0
Підтримка проекту:Так:0  Ні:0

Обговорення з 15 Серпня 2018р. по 15 Вересня 2018р.

Правила громадського обговорення проектів нормативно-правових актів