Для людей
з вадами зору

    Обговорення    Проект наказу Міністерства інфраструктури України


Щоб брати участь у громадському обговоренні проектів потрібно авторизуватися, через аккаунт у соціальній мережі «Facebook»

Проект наказу Міністерства інфраструктури України

Про внесення змін до наказу Міністерства інфраструктури України від 27 травня 2013 року № 316

Проект 

 

Про внесення змін до наказу

Міністерства інфраструктури України

від 27 травня 2013 року № 316

 

Відповідно до статті 22 Закону України «Про морські порти України», абзацу шостого підпункту 13 пункту 4 Положення про Міністерство інфраструктури України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 червня 2015 року № 460, н а к а з у ю:

 

1. Пункти 4.5 - 4.7 розділу IV Порядку справляння та розміри ставок портових зборів, затвердженого наказом Міністерства інфраструктури України
від 27 травня 2013 року  № 316, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України
12 червня 2013 року за № 930/23462, викласти в такій редакції:

«4.5. Не пізніше ніж за один робочий день до дати заходження судна у порт або проходження його транзитом морський агент або судновласник подає уповноваженому представнику державної установи, що організовує та здійснює навігаційно-гідрографічне забезпечення мореплавства, інформацію про захід або прохід транзитом, копію обмірного свідоцтва, за необхідності – класифікаційне свідоцтво, коносамент та інші документи, необхідні для нарахування маякового збору і виписки рахунку на сплату маякового збору. Морський агент або судновласник відповідають за достовірність та своєчасність наданої інформації.

 

4.6. У разі заходження судна в порт або проходження його транзитом у вихідний, святковий або неробочий день інформація та документи про заходження судна в порт або проходження його транзитом подаються морським агентом або судновласником уповноваженому представнику державної установи, що організовує та здійснює навігаційно-гідрографічне забезпечення мореплавства, не пізніше ніж за один робочий день до вихідних, святкових та неробочих днів.

 

4.7. Уповноважений представник державної установи, що організує та здійснює навігаційно-гідрографічне забезпечення мореплавства, виписує рахунок на сплату маякового збору протягом одного робочого дня після отримання інформації від морського агента або судновласника про заходження судна в порт або проходження його транзитом.».

 

2. Абзац сьомий пункту 2.1 розділу IІ Порядку обліку та використання коштів від портових зборів, затвердженого наказом Міністерства інфраструктури України від 27 травня 2013 року  № 316, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 12 червня 2013 року за № 930/23462, викласти в такій редакції:

«на заходи, пов’язані із забезпеченням безпеки судноплавства, що полягають в організації та забезпеченні безпечної експлуатації, підтриманні в належному стані гідротехнічних споруд, спеціалізованих суден, необхідного обладнання, пристроїв і механізмів для ліквідації аварій в акваторії морського порту;».

 

3. Департаменту реформування та функціонування морського та річкового транспорту забезпечити:

подання цього наказу в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України;

оприлюднення цього наказу на офіційному веб-сайті Міністерства інфраструктури України.

 

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Ю. Лавренюка.

 

Міністр                                                                                     В. ОМЕЛЯН

 

Пояснювальна записка

Повідомлення про оприлюднення


Обговорення

Кількість користувачів, що приймають участь в обговорюванні проекту:
0
Запропоновано редакцій / пропозицій:
0
Підтримка проекту:Так:0  Ні:0

Обговорення з 11 Січня 2019р. по 11 Лютого 2019р.

Правила громадського обговорення проектів нормативно-правових актів