Для людей
з порушенням зору

    Проектні офіси    Фінансування інфраструктурних проектів
Версiя для друку


Фінансування інфраструктурних проектів

ФОРМА ПОДАННЯ ІНФОРМАЦІЇ ПРО ПРОЕКТ

Система подання заявок на залучення фінансування інфраструктурних проектів

Група підтримки реформ Міністерства інфраструктури України запроваджує Систему подання заявок на залучення фінансування інфраструктурних проектів від міжнародних фінансових інституцій.

Систему подання заявок вже відкрито у листопаді цього року. Про це заявила Керівник Групи підтримки реформ Міністерства інфраструктури України Олександра Клітіна. Група підтримки реформ при Міністерстві інфраструктури України забезпечуватиме технічну підтримку нових інфраструктурних проектів, що надходять від місцевих органів державної влади, державних підприємств транспортної галузі, громад тощо.

Фінансування інфраструктурних проектів може відбуватися тільки за умови дотримання державних інтересів та не може бути залучено на користь приватних компаній. Це – інвестиції в розвиток держави, а не приватного бізнесу.

В рамках Системи подання заявок стала можливою також реалізація проектів державно-приватного партнерства. Публічне оголошення початку роботи Системи подання заявок на залучення фінансування інфраструктурних проектів від міжнародних фінансових інституцій планується 17 листопада 2016 в рамках Засідання Національного круглого столу з питань оновлення Національної транспортної стратегії України (НТС). Діяльність здійснюватиметься під загальним керівництвом  Групи підтримки реформ Міністерства інфраструктури України.

Для отримання фінансування необхідно заповнити  форму. В якій зокрема зазначити назву проекту, тематику проекту, сфери та види транспорту, яких стосується проект, місцеположення проекту, заявника, період реалізації проекту, орієнтовний бюджет. Орієнтовний бюджет проекту має складати від 5 мільйонів доларів США.

Заповнену форму надсилайте, будь-ласка, на електронну адресу: aklitina@rst.mtu.gov.ua

Аналіз ефективності інфраструктурних проектів


{#HTML_FILES#}