Міністерство інфраструктури України


Навчальний центр ІКАО

Навчальний центр ІКАО при державному підприємстві «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» здійснює навчальну діяльність з підготовки та перепідготовки фахівців у галузі авіаційної безпеки.

 У 1996 році в структурі служби авіаційної безпеки аеропорту "Бориспіль" було створено навчальний центр з підготовки персоналу з питань авіаційної безпеки, який у 1998 році був інавгурований Президентом Ради ІКАО доктором АссадомКотайте як навчальний центр ІКАО з авіаційної безпеки.

Навчальний центр ІКАО сертифікований Державною авіаційною службою України, ліцензований Міністерством освіти та науки України.

Тут здійснюється навчання відповідно до навчальних програм ІКАО в галузі авіаційної безпеки: курси з початкової підготовки персоналу служби безпеки аеропорту, з забезпечення безпеки авіавантажу і пошти, з підготовки керівного складу служби авіаційної безпеки аеропорту та інші.

Навчальна діяльність здійснюється на рівні кваліфікаційних вимог до підвищення кваліфікації персоналу в галузі авіаційної безпеки, а також персоналу, який забезпечує безпеку за допомогою технічних засобів.

Центр має досвід проведення виїзних семінарів для персоналу служби авіаційної безпеки. Виїзні семінари проводилися як в Україні, так і за кордоном.

Навчання здійснюється для:

  • Керівників служб безпеки;
  • Керівників середньої ланки служб безпеки;
  • Персоналу, що здійснює контроль пасажирів, їхнього багажу на безпеку;
  • Персоналу, що забезпечує контроль вантажу, пошти й бортових припасів на безпеку;
  • Персоналу, що здійснює охорону повітряних суден і патрулювання з метою безпеки;
  • Персоналу, що здійснює спостереження й опитування пасажирів з метою безпеки;
  • Персоналу, що здійснює відповідні процедури контролю за допомогою технічних засобів забезпечення безпеки;
  • Персоналу авіакомпаній.
{#HTML_FILES#}Адреса цієї сторінки: http://mtu.gov.ua/content/navchalniy-centr-ikao.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове