Міністерство інфраструктури України


Обґрунтування предмету закупівлі 9

ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (відповідно до пункту 4¹ постанови Кабінету Міністрів України від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання бюджетних коштів»)

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія: Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України; проспект Берестейський, 14, м. Київ, 01135; код за ЄДРПОУ – 37472062; категорія замовника – орган державної влади.

2. Предмет закупівлі: «Виконати аналіз та розробити методом перекладу 7 національних стандартів щодо виробів та систем для захисту та ремонту бетонних конструкцій» (з ідентичним ступенем відповідності до європейських стандартів) ДК 015-97: I.2 19 — Дослідження та розробки в галузі архітектури та будівництва, ДК021-2015: 73100000-3 — Послуги у сфері наукових досліджень та експериментальних розробок».

3. Вид процедури: Відкриті торги з особливостями.

4. Номер оголошення закупівлі: UA-2024-03-13- 005245-a

5. Очікувана вартість предмета закупівлі: 629 614 (шістсот двадцять дев’ять тисяч шістсот чотирнадцять) грн. 00 коп. без урахування ПДВ.

6. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначаються відповідно до потреб Замовника з метою реалізації положень частини третьої статті 29 Закону України «Про стандартизацію», частини третьої статті 9 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», частини третьої статті 11 Закону України «Про будівельні норми», Законів України «Про наукову і науково-технічну діяльність», «Про публічні закупівлі», розпорядження Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2014 року № 1163-р «Про визначення державного підприємства, яке виконує функції національного органу стандартизації», Додаток 1 до Програми робіт з національної стандартизації на 2023 рік, затверджений наказом ДП «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості» від 27 червня 2023 року № 155, наказ Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України від 24 січні 2024 року № 69 «Деякі питання виконання прикладних науково-технічних (експериментальних) розробок».

7. Загальна характеристика та актуальність завдання: виконання розробки обумовлено необхідністю доповнення положень відповідних державних будівельних норм та створення необхідної нормативної бази у будівництві, що відповідає потребам галузі.

8. Обґрунтування розміру бюджетного призначення: кошти Державного бюджету України на 2024 рік за бюджетною програмою КПКВК 3101030 «Наукова і науково-технічна діяльність у сфері будівництва, житлової політики, житлово-комунального господарства та регіонального розвитку, дослідження збереження та вивчення видів флори у спеціально створених умовах».

9. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: відповідно розрахунків планової (орієнтовної) вартості на підставі рішення Науково-технічної ради Мінінфраструктури.
Адреса цієї сторінки: http://mtu.gov.ua/content/obruntuvannya-predmetu-zakupivli-9.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове