Міністерство інфраструктури України


Правила громадського обговорення проектів нормативно-правових актів

1. Проекти нормативно-правових актів виносяться на громадське обговорення для публічної дискусії щодо проекту в цілому, а також його окремих складових.

2. Щоб провести оцінку проекту нормативно-правового акту або залишити коментарі, зауваження та пропозиції, потрібно авторизуватись через соціальну мережу Facebook.

3. Кожному проекту нормативно-правового акту можна надати як загальну оцінку (проголосувати), так і додати свій коментар, зауваження або пропозицію за допомогою запропонованої форми.

4. Надані коментарі, пропозиції та зауваження будуть розглянуті під час доопрацювання проекту нормативно-правового акту.

5. Не допускаються коментарі, зауваження та пропозиції, які не пов'язані з текстом проекту нормативно-правового акта, пропагують ненависть, дискримінацію за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містять нецензурну лексику або посилання на інші мережеві ресурси, документи, зображення, відеофайли.

6. Адміністрація залишає за собою право не розглядати або видаляти коментарі, зауваження та пропозиції користувача у випадку систематичного та грубого порушення ним правил громадського обговорення.

 
Адреса цієї сторінки: http://mtu.gov.ua/content/pravila-gromadskogo-obgovorennya-proektiv-normativnopravovih-aktiv.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове