Для людей
з порушенням зору

    Про нас    Підвідомчі організації    Авіаційна галузь    Український державний проектно-технологічний науково-дослідний інститут цивільної авіації «Украеропроект»
Версiя для друку


Український державний проектно-технологічний науково-дослідний інститут цивільної авіації «Украеропроект»

Український державний проектно-технологічний науково-дослідний інститут цивільної авіації “Украеропроект” – проектна організація, заснована у 1969 році. Має відповідні дозволи та Державні ліцензії на виконання проектно-технологічних, проектно-вишукувальних і науково-дослідних робіт, проведення науково-технічної експертизи в галузі комплексного проектування аеропортів та окремих об'єктів наземної інфраструктури цивільної авіації.

Основні напрямки проектної діяльності інституту “Украеропроект”:

В області транспортного та спеціального будівництва:

- проектування аеродромів та службово-технічної територіі аеропортів, вертодромів, автомобільних доріг, гаражів;

- проектування комплексів вантажних та поштових перевезень аеропортів, центрів технічного обслуговування та ремонту авіатехніки, радіотехнічних та світлотехнічних засобів керування літаком та посадки, випробувальних станцій, авіаремонтних і авторемонтних підприємств, складів та баз технічного майна та ПММ, цехів металообробки та обробки деревини, цехів з виробництва збірного залізобетону, борт оснащення та нестандартизованого обладнання, складів різного призначення, обчислювальних центрів, комплексів зв’язку.

В області містобудування та будування суспільних будівель та споруд:

- розробка генеральних планів аеропортів, авіаремонтних заводів, промислових підприємств та житлових мікрорайонів; розробка проектів аеровокзальних комплексів для внутрішньодержавних та міжнародних перевезень, а також об’єктів цивільного будівництва.

В області охорони навколишнього середовища:

- розробка проектів маловідходних технологій, очищення викидів, утилізації тепла, очищення стічних вод, розробка норм гранично допустимих викидів, складення екологічних паспортів промислових підприємств;

В області енергетики та інженерного забезпечення:

- проектування систем електропостачання (до 35 кВ), електрообладнання і автоматизації технічних систем, блискавкозахисту та захисту від корозії, котелень та комплексів теплопостачання, газопостачання, водопостачання та водовідведення.

“Украеропроект” виконує проектування для різноманітних кліматичних та геологічних умов, на просідних набрякаючих ґрунтах, на карстових територіях, у сейсмічних районах, виконує весь комплекс робіт з інженерних вишукувань та володіє архівними даними по всіх аеропортах України та низці аеропортів країн Європи.

“Украеропроект” визнаний головною науковою установою в галузі цивільної авіації (далі - ЦА) України у сфері розвитку наземної інфраструктури авіаційного транспорту для формування перспективи та науково-технічної політики з напрямів розвитку наземної бази ЦА України, проведення наукових досліджень, впровадження конкретних видів наукової, технічної, проектної продукції, а також проведення експертизи проектів будівництва, виконаних сторонніми організаціями для ЦА України. Інститут виконує дослідження та розробки в галузі енергозбереження та екологічної безпеки на авіаційному транспорті.

Контактні дані:

ukraeroproject.com

Адреса:  03151, м. Київ, вул. Волинська, буд. 66-А

Тел.:  +380 (044) 351-64-66

Факс:  +380 (044) 351-64-41

E-mail:  ukraeroproekt@info.kiev.ua