Для людей
з порушенням зору

    Оголошення    9 Лютого 2016, 09:15
Версiя для друку


Повідомлення про оприлюднення проекту Закону України

«Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» (щодо дотримання вагових або габаритних норм, та/або умов, визначених у дозволі на участь у дорожньому русі)»
9 Лютого 2016, 09:15

На офіційному сайті Міністерства інфраструктури України (mtu.gov.ua) у розділі «Регуляторна діяльність» оприлюднено проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» (щодо дотримання вагових або габаритних норм, та/або умов, визначених у дозволі на участь у дорожньому русі)».

Метою прийняття проекту акта є заборона суб’єктам підприємницької діяльності, які проводять вантажні роботи здійснювати завантаження автомобільних транспортних засобів з перевищенням габаритно-вагових норм.

Відповідно до частини першої статті 20 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» зауваження і пропозиції щодо зазначеного проекту просимо направляти до Мінінфраструктури на поштову  адресу:  01135  м. Київ, пр-т. Перемоги, 14,  або на електронну адресу: emazepa@mtu.gov.ua, а також спеціально уповноваженому органу виконавчої влади з питань державної регуляторної політики – Державній службі України з питань  регуляторної політики та розвитку  підприємництва: 01011 м. Київ,  вул. Арсенальна, 9/11.

Зауваження та пропозиції до проекту від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань прийматимуться Міністерством інфраструктури України протягом місяця з дня оприлюднення.ВСІ Оголошення