Для людей
з порушенням зору

    Оголошення    23 Лютого 2016, 12:00
Версiя для друку


Повідомлення про оприлюднення доопрацьованого проекту Закону України

«Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення контролю за безпекою автомобільних перевезень вантажів і відповідальності за порушення правил дорожнього руху»
23 Лютого 2016, 12:00

Міністерством інфраструктури України доопрацьовано проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення контролю за безпекою автомобільних перевезень вантажів і відповідальності за порушення правил дорожнього руху» з урахуванням пропозицій і зауважень, висловлених заінтересованими органами та Державною регуляторною службою України.

Згаданий проект Закону розроблено з метою удосконалення правових механізмів регулювання відносин у сфері дорожнього руху, зокрема – перевезення великовагових та великогабаритних вантажів автомобільним транспортом. Його прийняття дасть змогу посилити контроль за дотриманням автоперевізниками обмежень осьових навантажень, загальної маси та габаритних параметрів транспортних засобів під час здійснення перевезень вантажів автомобільними дорогами, вулицями та залізничними переїздами.

Доопрацьований законопроект розміщено на сайті Міністерства інфраструктури (www.mtu.gov.ua) у розділі «Регуляторна діяльність».

Згідно з частиною першою статті 20 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» зауваження і пропозиції до законопроекту просимо направляти до Мінінфраструктури на поштову адресу: 01135 м. Київ, пр-т. Перемоги, 14, або на електронну адресу: oom@mtu.gov.ua, а також спеціально уповноваженому органу виконавчої влади з питань державної регуляторної політики – Державній регуляторній службі України: 01011 м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11.

Зауваження і пропозиції від фізичних, юридичних осіб та їх об'єднань приймаються у письмовому та/або електронному вигляді протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення законопроекту.ВСІ Оголошення