Для людей
з порушенням зору

    Новини    1 Червня 2016, 16:34
Версiя для друку


Україна повинна повернути собі статус транзитної держави, - Володимир Омелян

1 Червня 2016, 16:34

Україна повинна повернути собі статус транзитної держави. Про це заявив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян під час спілкування з пресою, яке відбулось після засідання міжурядової комісії "ТРАСЕКА" 1 червня 2016 року в Одесі.

"Ми повинні знайти гнучкі ефективні рішення, щоб транзит товарів територією України відбувався швидко, безперешкодно і надійно. Це той тренд, у якому рухається весь світ і в якому рухається Україна", - заявив В.Омелян.

Коментуючи питання реформування морської галузі, Міністр наголосив, що 10 червня 2016 року в Міністерстві інфраструктури України відбудеться круглий стіл за участі представників профспілок, працівників портів, Адміністрації морських портів України, українських та іноземних експертів. Мета круглого столу - публічна дискусія щодо  сучасного стану морської галузі та перспектив її розвитку.

"Ключові завдання: створення Морської адміністрації, яка буде незалежною від політичних та лобістських впливів структурою та відстоюватиме інтереси галузі та її працівників. Друге завдання - реформування Адміністраціі морських портів України, яка має стати мобільною ефективною структурою. Третє завдання: підвищення конкурентноздатності українських портів у чорноморському басейні", - наголосив В.Омелян. Міністр заявив, що українські порти є експортно орієнтованими, але Україна втрачає транзит вантажів через високі тарифні ставки, хибну логістику та ускладнення з митним оформленням вантажів. "Ми маємо змінити ситуацію і повернути Україні статус транзитної держави", - заявив В.Омелян.ВСІ Новини