Для людей
з порушенням зору

    Новини    5 Липня 2016, 11:10
Версiя для друку


Укрзалізниця повинна перейти в режим онлайн в усьому: від бухгалтерії до електронного квитка, - Володимир Омелян

5 Липня 2016, 11:10

Міністерство інфраструктури України планує привести систему електронних сервісів Укрзалізниці до світового стандарту. Про це 5 липня 2016 року на нараді щодо впровадження електронних сервісів заявив Міністр інфраструктури Володимир Омелян.

«Ми хочемо привести систему електронних сервісів Укрзалізниці до ладу. Ми повинні мати єдине вікно для бізнесу, пасажирів та управління», - наголосив Володимир Омелян.

Міністр зазначив, що розвиток електронних систем є важливою складовою як для підвищення якості надання послуг, так і для функціонування Укрзалізниці в цілому.

«Щоразу, коли змінюється керівництво, ми маємо одну й ту саму ситуацію – новий керівник отримує стоси паперів, які неможливо перевірити. Як наслідок, на ознайомлення зі станом компанії йде півроку. Ми повинні перейти в режим онлайн в усьому: від бухгалтерії до електронного квитка. Я сподіваюся, що ми зможемо дійти до такої якості обслуговування, яка існує у світі. Будь-який власник вантажу, відправляючи його з точки А в точку Б, має робити це через комп’ютер, не знайомлячись з експедиторами, складною системою відносин в Укрзалізниці, Адміністрації морських портів, митниці, податкової та всього іншого, - наголосив Володимир Омелян.

Думку Міністра цілковито розділяє й генеральний директор ПАТ «Укрзалізниця» Войцех Бальчун: «Успіх впровадження електронних систем Укрзалізниці - це ключове питання. Оскільки наявність правильної інформації – єдиний правильний ключ до прийняття рішень. Щиро кажучи, сьогодні у нас немає впевненості, що ті дані, які ми отримуємо, до кінця правильні. На Укрзалізниці необхідно провести аудит всієї інфраструктури. Після цього, розуміючи які сервіси вже працюють, нам буде необхідно створити інформаційну рельсу, за допомогою якої ми зможемо інтегрувати всі існуючі системи в нову».ВСІ Новини