Для людей
з вадами зору

    Анонси    28 Вересня 2016, 10:30
Версiя для друку


28 вересня відбудеться демонстрація вантажного локомотива серії ТЕ33А, виробництва GE

Опубліковано: 27 Вересня 2016, 15:22

28 вересня 2016 року у м. Києві буде проведено демонстрацію  вантажного локомотива серії ТЕ33А за участю Міністра інфраструктури України Володимира Омеляна,  члена правління ПАТ «Укрзалізниця» Іренеуша Василевського, Віце-президента, головного виконавчого директора GE Джеймі Міллєр, Віце-президента Казахстанської залізної дороги  Максата Кабашева.

Запрошуємо представників ЗМІ взяти участь у висвітленні заходу та у брифінгу, який розпочнеться о 10:30 на першій платформі центрального вокзалу станції Київ-Пасажирський.

ПАТ «Укрзалізниця» та GE в липні 2016 року підписали угоду про взаєморозуміння, згідно з якою сторони домовились про стратегічну співпрацю у сфері технологій створення нового та модернізації існуючого парку локомотивів ПАТ «Укрзалізниця». Зокрема сторони домовилися про проведення демонстрації локомотива серії ТЕ33А. Тепловоз прибув до регіональної філії «Одеська залізниця», розмитнений, на даний час проводяться роботи згідно з затвердженою «Програмою демонстрації тепловоза ТЕ33А в умовах   ПАТ «Укрзалізниця». Протягом вересня поточного року даний локомотив здійснив чотири демонстраційні поїздки на дільницях ст. ім. Т. Шевченко – ст. Помічна – ст. ім. Т. Шевченко та ст. ім. Т. Шевченко – ст. Черкаси – ст.  ім. Т. Шевченко.

 

Акредитація ЗМІ  до 9.00 28 вересня 2016 р. на сайті.

 

 ВСІ Анонси