Міністерство інфраструктури України


Офіційний Лондон погодився поновити переговори з Іспанією з приводу відкритого неба між Україною та ЄС, - Володимир Омелян

20 Грудня 2016, 16:38

Поїздка Міністра інфраструктури України Володимира Омеляна до Іспанії та Великої Британії ознаменувалася низкою консультацій з офіційними Мадридом та Лондоном щодо важливості підписання «відкритого неба» між Україною та ЄС. Офіційний Лондон погодився поновити переговори з Іспанією з приводу того, яким чином знайти взаємоприйнятну формулу якнайшвидшого підписання угоди.

Про це 20 грудня 2016 року під час брифінгу повідомив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

«Мною було прийнято рішення особисто провести консультації з офіційним Мадридом та Лондоном для того, щоб чітко зрозуміти і чітко донести меседжі з боку України, що ця угода давно вже переросла  формат технічної  і набула політичного звучання. Як і питання надання Україні безвізового режиму, питання відкритого неба між Україною та ЄС є надзвичайно гострим. Приємно, що обидві столиці із розумінням ставляться до цієї ситуації. Важливо, що офіційний Лондон погодився поновити переговори з Іспанією з цього приводу. Ця інформація була донесена мною до Єврокомісії, я сподіваюся, що ми зможемо в цьому трикутнику із залученням України найближчим часом дійти до спільного компромісу з тим, щоб в 2017 році ця угода була підписана», - зазначив Володимир Омелян.

Адреса цієї сторінки: http://mtu.gov.ua/news/28149.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове