Для людей
з порушенням зору

    Новини    17 Січня 2017, 14:30
Версiя для друку


Сьогодні, 17 січня 2017 року, парламент підтримав низку інфраструктурних законопроектів

17 Січня 2017, 14:30

Так, ухвалено законопроект №4121 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впровадження автоматизованої  системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті» (електронний квиток).

Також парламент підтримав такі законопроекти:

2712 "Про внесення змін до "Кодексу торговельного мореплавства України" (щодо сприяння розвитку судноплавства в Україні)

4046а "Про державну програму авіаційної безпеки цивільної авіації"

4647 "Про внесення змін до Закону України "Про автомобільні дороги" щодо автомобільних доріг оборонного значення"

4644 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приведення їх у відповідність із законодавством Європейського Союзу у сфері перевезення небезпечних вантажів"

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян наголосив, що електронний квиток запрацює в низці міст і областей України: «Це - зручність для пасажирів, збільшення надходжень до місцевих бюджетів, які можна спрямувати на розвиток транспорту на місцях. Це - боротьба з корупцією та виведення мільйонів гривень, якими громадяни розраховуються у транспорті, у прозору площину».

Також, за його словами, законопроекти дають перспективи для розвитку судноплавства річками України, повернення вантажів на річки, розвантаження автошляхів.

Володимир Омелян подякував народним депутатам України та голові профільного комітету Ярославу Дубневичу за підтримку зазначених законопроектів.

Законопроекти, розглянуті сьогодні у Верховній Раді України, були завершальною частиною Великого пакету інфраструктурного законодавства. Міністерство інфраструктури не зупиняється на шляху реформ, а навпаки, продовжує вже розпочату роботу над новими законодавчими ініціативами.ВСІ Новини