Міністерство інфраструктури України


Укрзалізниця повинна впровадити ефективну, якісну та прозору систему розподілу вагонів, - Юрій Лавренюк

17 Жовтня 2017, 17:24

17 жовтня заступник Міністра інфраструктури Юрій Лавренюк провів виїзну нараду з питань забезпечення заявників вантажними вагонами через автоматизовану систему управління пересилкою порожніх вагонів (АС «УППВ»). У нараді взяли участь представники Міністерства інфраструктури, ПАТ «Укрзалізниця» та філії Центр Транспортної Логістики «ЦТЛ» ПАТ «Укрзалізниця».

Представники філії Центру Транспортної Логістики ПАТ «Укрзалізниця» презентували автоматизовану систему управління вагонами та детально розповіли про принципи її роботи. Метою запуску автоматичної системи розподілу вагонів є зменшення впливу людського фактору під час розподілу,  оперативне моделювання та прогнозування ефективності логістичних схем та мінімізація зустрічних порожніх пробігів. Наразі система працює тільки із 2 типами вагонів: криті вагони та цементовози. З 1 серпня 2017 впроваджено в тестовому режимі  автоматизований розподіл вагонів-зерновозів.

Заступник Міністра інфраструктури наголосив, що ситуація із забезпеченням заявників вантажними вагонами має бути вирішена якнайшвидше. «Ми отримуємо дуже багато скарг, що катастрофічно не вистачає вагонів. Укрзалізниці негайно потрібно вирішувати цю проблему та зробити так, щоб всі заявники були у рівних умовах. Не можна надавати перевагу тільки великим компаніям. Така політика шкодить середньому та малому бізнесу. Треба підтримувати економіку країни та йти назустріч бізнесу», - зазначив Юрій Лавренюк.

Заступник Міністра інфраструктури звернув також увагу на кібербезпеку та захист автоматичної системи розподілу вагонів від хакерських атак. «Не можна допустити, щоб система розподілу вагонів постраждала від хакерських атак чи втручання. Це повинна бути абсолютно автономна та захищена система, адже від неї залежить вся залізнична  логістика України. Укрзалізниця може і повинна зробити ефективну, якісну та прозору систему розподілу вагонів, як у Європі. Для цього є всі можливості», - підкреслив Юрій Лавренюк.

Адреса цієї сторінки: http://mtu.gov.ua/news/29188.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове