Для людей
з порушенням зору

    Новини    23 Листопада 2017, 16:32
Версiя для друку


Міністерство інфраструктури розробляє електронну систему видачі і контролю одноразових та багаторазових дозволів, - Юрій Лавренюк

23 Листопада 2017, 16:32

23 листопада під головуванням заступника Міністра інфраструктури Юрія Лавренюка відбулась узгоджувальна нарада  щодо проекту наказу Міністерства фінансів «Про затвердження порядку здійснення посадовими особами органів доходів і зборів контролю за дотриманням автомобільними перевізниками законодавства України щодо міжнародних автомобільних перевезень». В нараді взяли участь представники Міністерства інфраструктури, Міністерства фінансів, Державної фіскальної служби, Укртрансбезпеки, та АсМАП.

Проектом наказу пропонується затвердити порядок здійснення посадовими особами органів доходів і зборів контролю за дотриманням автомобільними перевізниками законодавства України щодо міжнародних перевезень.

«На сьогоднішній день існує ряд проблемних питань, пов’язаних з міжнародними автомобільними перевезеннями, які треба негайно вирішувати. Міністерство інфраструктури за підтримки Єврокомісії розробляє електронну систему видачі і контролю одноразових і багаторазових дозволів з підключенням до баз ДФС і публічним доступом. З метою унеможливлення передачі дозволу іншому автомобільному перевізнику та здійснення будь-яких виправлень у ньому та махінацій, на бланк дозволу буде нанесений  QR-код, який буде дублювати інформацію, що наноситься на бланк», - зазначив Юрій Лавренюк.

До запуску електронної системи видачі і контролю одноразових і багаторазових дозволів, Міністерство інфраструктури разом із Міністерством фінансів  та Державною фіскальною службою України узгодили проект наказу «Про затвердження порядку здійснення посадовими особами органів доходів і зборів контролю за дотриманням автомобільними перевізниками законодавства України щодо міжнародних автомобільних перевезень».

«Цей спільний наказ є дуже важливим. Нам потрібно чітко бачити статистику в’їзду/виїзду для того, щоб мати можливість проконтролювати кількість виданих використаних дозволів. Питання гостре і його потрібно негайно вирішувати. Тільки спільна позиція, конструктивна співпраця між Міністерствами та органами нагляду може дати позитивні результати», -підкреслив Юрій Лавренюк. ВСІ Новини