Для людей
з порушенням зору

    Новини    12 Жовтня 2018, 13:57
Версiя для друку


Проект Hyperloop набирає обертів, - Володимир Омелян

12 Жовтня 2018, 13:57

Проект Hyperloop набирає обертів. Про це заявив Міністр інфраструктури Володимир Омелян під час робочого візиту до Дніпропетровської області 12 жовтня 2018 року.

Володимир Омелян підкреслив, що проект є тривалим у часі, проте в Україні він реалізується відповідно до попередніх планів: «Треба розуміти чітко, що Hyperloop - це довгий проект і це великий виклик і для країни, і для бізнесу. Але я хочу, щоб Україна була високотехнічною нацією, щоб ми не просто добували руду, а створювали сучасний продукт. Я завжди кажу, що айфон коштує дорожче тони зерна і нам треба виготовляти айфони і сучасні технічні рішення для країни. Щодо проекту Hyperloop – він набирає обертів. Нещодавно Hyperloop Transportation Technologies за підтримки декількох урядів, в тому числі України, підписала угоду з компанією TÜV SÜD, яка займається сертифікацією цього продукту. До кінця цього року, як і обіцяли, НАН України опублікує свій науковий висновок. Той проект висновку, з яким я ознайомився, - позитивний, тобто технологія має право на життя і я сподіваюсь, що вона буде успішно реалізована в Україні українськими компаніями, щоб ми створювали продукт, який є унікальним у світі. Україна - це держава, в якій будувалися і будуються авіалайнери, яка запускає ракети в космос, тому я думаю, що тут нічого складного немає», - зазначив Міністр інфраструктури.

У лютому 2018 року у Міністерстві інфраструктури України було підписано Меморандум про запуск проекту транспортних інновацій HypeUA, в рамках якого відбуватиметься розвиток новітніх транспортних технологій в Україні, в першу чергу, швидкісної транспортної системи hyperloop. Проект передбачає створення тестового майданчику в місті Дніпро та залучення українських компаній до створення технологій проекту. Згодом компанія Hyperloop Transportation Technologies приєдналась до проекту, підписавши меморандум про співпрацю з Міністерством інфраструктури України, який передбачає будівництво пілотної лінії hyperloop довжиною 15 км.ВСІ Новини