Для людей
з порушенням зору

    Новини    30 Листопада 2018, 17:04
Версiя для друку


Україна розглядає пропозиції провідних компаній Cвіту щодо виробництва електровозів в Україні для потреб Укрзалізниці, - Юрій Лавренюк

30 Листопада 2018, 17:04

30 листопада 2018 року заступник Міністра інфраструктури України Юрій Лавренюк провів зустріч з експертом Міністерства економіки та фінансів Французької Республіки паном Бюло Ален. У зустрічі також взяли участь представники Укрзалізниці та Посольства Франції в Україні.

Учасники наради обговорили перспективи співпраці компанії «Alstom» з АТ «Укрзалізниця» та плани щодо оновлення парку електровозів.

«Україна розглядає пропозиції провідних компаній Світу щодо виробництва електровозів в Україні  для потреб Укрзалізниці. У вересні цього року в Берліні між компанією «Alstom» та АТ «Укрзалізниця» було підписано Меморандум про взаєморозуміння. В документі було підтверджено та зафіксовано потреби Укрзалізниці в оновленні парку електровозів та їх технічному обслуговуванні. Також було зазначено про допомогу компанії «Alstom» у залученні фінансування у вигляді кредиту французького казначейства або банківських установ».

Заступник Міністра наголосив, що на сьогоднішній день збільшується кількість електрифікованих ділянок залізничного полотна, а тому є нагальна необхідність в оновленні парку електровозів: «Зношеність парку локомотивів Укрзалізниці становить майже 95%. Цього року ми підписали безпрецедентний контракт між Укрзалізницею та компанією General Electric щодо закупівлі дизельних локомотивів. Але паралельно із цим ми маємо на меті оновлювати парк електровозів. Ми зацікавлені у співпраці із компанією «Alstom», але для нас надважливо, щоб виробничі потужності були розташовані в Україні. Це дозволить ефективно обслуговувати локомотиви».ВСІ Новини