Для людей
з порушенням зору

    Новини    10 Грудня 2018, 18:27
Версiя для друку


Інформація щодо розподілу дозволів ЄКМТ серед українських перевізників на 2019 рік

10 Грудня 2018, 18:27

В додаток до інформації, розміщеної на сайті Міністерства інфраструктури від 07 грудня 2018 (/news/30506.html) щодо розподілу дозволів ЄКМТ надаємо інформацію про кількіть транспортних засобів допущених до участі у конкурсі (у розрізі перевізників), а також ті транспортні засоби, що не були допущені для участі у конкурсі через невідповідність вимогам конкурсу.

Також повідомляємо, що видача дозволів ЄКМТ згідно затвердженого розподілу буде проводитись з 12.12.2018 до 26.12.2018 (включно) за адресою: м. Київ, пр-кт Науки, 57.

Більш детальну інформацію щодо необхідних дій для отримання дозволу ЄКМТ, можна дізнатись на сайті УДП «Укрінтеравтосервіс» (http://uaservice.com.ua) або за телефонами: (044) 524-95-29, 590-10-77, 590-10-78, 590-10-58.

Процедура оформлення та видачі дозволів ЄКМТ буде повністю ідентична минулорічній, саме:

1. Оформлення дозволів ЄКМТ здійснюється в порядку черги відповідно до присвоєного персонального номера Вашої електронної анкети в єдиній зведеній електронній таблиці автомобільних перевізників.

Під час оформлення дозволу ЄКМТ уповноважений орган здійснює оформлення бортових журналів.

2. Для фізичного друку дозволів ЄКМТ подають (в електронному вигляді) заяву лише ті автомобільні перевізники, у яких за результатами розподілу є одночасне виконання таких умов:

- у результаті розподілу дозволів ЄКМТ автомобільному перевізнику виділено більше ніж один дозвіл ЄКМТ;

- дозволи ЄКМТ, які виділено автомобільному перевізнику, дають право виконання перевезень до двох та більше країн, що встановили обмеження в’їзду на свою територію;

- права виконання перевезень до країн, що встановили обмеження в’їзду на свою територію за дозволами ЄКМТ, можуть бути внесені до книжок ЄКМТ кількома можливими комбінаціями.

3. Заяву встановленого зразку необхідно надіслати на електронну адресу: boryspil@dsbt.gov.ua

4. На сайті Укртрансбезпеки www.dsbt.gov.ua щодня буде розміщуватися інформація про:

- оформлені, підписані та готові до видачі дозволи ЄКМТ;

- отримані заяви за кожний день приймання в розрізі автомобільних перевізників.

5. Видача дозволів ЄКМТ працівниками Укртрансбезпеки відбувається виключно за умови сплати членських внесків до Міжнародного Транспортного Форуму за угодою з УДП «Укрінтеравтосервіс», та за наявності заповненого бортового журналу до кожного дозволу ЄКМТ.

6. Після виконання вищезазначених процедур, оформлені дозволи ЄКМТ отримує автомобільний перевізник (фізична особа - підприємець або особа, уповноважена установчими документами юридичної особи) чи належним чином уповноважений ним представник за наявності документа, що посвідчує особу, відповідно до реєстру виданих дозволів ЄКМТ за адресою: м. Київ, проспект Науки, 57.ВСІ Новини