Для людей
з вадами зору

    Анонси    26 Грудня 2018, 14:00
Версiя для друку


Запрошуємо на прес-брифінг за результатами громадського моніторингу доброчесності та прозорості організації та виконання ремонтів доріг України

Опубліковано: 25 Грудня 2018, 10:09

26 грудня 2018 року о 14:00 в прес-центрі ІА «Укрінформ» (м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16) відбудеться прес-брифінг за результатами громадського моніторингу доброчесності та прозорості організації та виконання ремонтів доріг України.

У заході візьмуть участь:

  • Міністр інфраструктури України - Володимир Омелян
  • в.о. Постійного Представника ПРООН в Україні - Янтомас Хімстра 
  • радник з демократичного врядування/керівник відділу стратегічного розвитку ПРООН в Україні – Маркус Бранд
  • Директор Національного Секретаріату CoST - Наталія Форсюк

До участі у заході запрошені керівники Комітету Верховної Ради України з питань транспорту, голови Миколаївської, Черкаської та Сумської ОДА.

В рамках проекту представники громадських організацій протягом трьох місяців проводили візуальні обстеження об’єктів капітального та поточного середнього ремонтів автомобільних доріг загального користування (державного та місцевого значення) під керівництвом професійних інженерів-дорожників та із залученням представників обласних державних адміністрацій.

В рамках проекту представники ГО дослідили близько 80% ділянок доріг місцевого значення та 30% державного значення, роботи на яких виконувались  на замовлення обласних САД або структурних підрозділів ОДА (відповідних державних підприємств) у 2016-2018 роках.

В проекті було задіяно 14 громадських організацій, які працювали у 12 областях, зокрема: Київській, Житомирській, Сумській, Харківській, Полтавській, Тернопільській, Чернігівській, Одеській, Вінницькій, Черкаській, Херсонській та Миколаївській.

Всього в рамках проекту громадськими активістами було обстежено більше 400 об’єктів на 2371 км доріг, в тому числі 1154 км доріг державного значення та 1218 км доріг місцевого значення.

За результатами візуальних обстежень складено звіти з описом виявлених дефектів, всі звіти передані до обласних служб автомобільних доріг та відповідних підрозділів обласних державних адміністрацій. Моніторинг також охоплював питання інклюзивності.

Під час брифінгу команда проекту представить пресі результати дослідження та поділиться історіями про успішні випадки коли місцева влада використовувала звіти громадськості для усунення недоліків ремонтів доріг.  Будуть представлені результати проекту та висновки професійних інженерів щодо зібраних в рамках обстежень даних.

Моніторинг доброчесності та прозорості організації та виконання ремонтів доріг України реалізовується за підтримки Програми Розвитку ООН в Україні в рамках проекту «Прозорість та доброчесність публічного сектору» за фінансової підтримки Міністерства зовнішніх справ королівства Данія.  ВСІ Анонси