Для людей
з порушенням зору

    Новини    1 Березня 2019, 16:31
Версiя для друку


Міністр інфраструктури України Володимир Омелян провів зустріч з поштарями Київської області

1 Березня 2019, 16:31

1 березня 2019 року Міністр інфраструктури України Володимир Омелян у рамках робочої поїздки до міста Обухів Київської області зустрівся з працівниками Укрпошти. Також у зустрічі взяли участь:  Голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Терещук, генеральний директор АТ «Укрпошта» Ігор Смілянський, працівники місцевих відділень Укрпошти та представники територіальних громад.

На початку зустрічі Володимир Омелян відзначив важливість і значущість праці поштарів для Української держави: «Протягом багатьох десятиліть поштарі є незмінними провідниками держави в найвіддаленіших куточках України. За будь-якої погоди, у будь-яку пору року вас чекають мільйони людей. Ви несете не тільки пенсії, посилки, газети, − ви несете інформацію про зміни в державі, а разом з нею – надію на краще», − заявив Міністр інфраструктури.

Очільник Міністерства підкреслив, що вперше за багато років за підтримки Президента України Петра Порошенка пошта поставлена у пріоритети поруч з дорогами, авіацією, морським транспортом. За словами Володимира Омеляна, особисте втручання Президента України Петра Порошенка дозволило включити до витрат Державного бюджету України додаткові 500 млн грн. для Укрпошти як компенсацію збиткового тарифу на доставку пенсій та грошової допомоги. Це дозволило не тільки зберегти мережу та 75-тисячний колектив Укрпошти, але й забезпечити своєчасну виплату пенсій, а також монетизованих субсидій.

Володимир Омелян зауважив, що за останні три роки Укрпошта вийшла на шлях сталого розвитку: «Якщо в 2015 році мінімальна зарплата поштаря була 1218 гривень, то зараз – 4173 гривні. Так, ви маєте отримувати більше, і ми працюємо над цим. Коли масово закрили мережу банки, нам вдалося втримати і не скоротити мережу сільських відділень. За 2016-2018 роки близько 1 млрд. грн. було інвестовано в розвиток Укрпошти: закуплено понад 400 одиниць нового транспорту, комп’ютери поставили в 3,5 тис відділень, стартував проект «Пересувні сільські відділення» у Чернігівській області, відкрито нових та відремонтовано понад 170 відділень Укрпошти. Цього року плануємо встановити 1800 комп’ютерів у сільських відділеннях. Таким чином, буде комп’ютеризовано понад 40% відділень Укрпошти. Такої роботи до нас ніхто не робив. Це стало можливим завдяки підтримці Петра Порошенка, новому керівнику Укрпошти Ігорю Смілянському та нашій командній роботі», − наголосив Міністр інфраструктури України.

Володимир Омелян особливо підкреслив, що жодну позицію поштаря не буде скорочено: «Жодної позиції поштаря не буде скорочено. Всі ставки, рівень заробітної платні, кількість робочих місць станом на 1 січня 2019 року залишається без змін або буде збільшено. Жодних скорочень не буде. Завдяки Президенту України є мінімум рік часу для того, щоб знайти формат і механізм утримання всіх ставок у кожній області, в кожному селі. Тому цього року необхідно спільно з місцевими громадами відпрацювати той механізм співфінансування, який дасть можливість нормально працювати поштовим відділенім і поштарям. Міністерство інфраструктури готове залучити всі можливі ресурси для того, щоб Укрпошта мала необхідну підтримку з державного бюджету, але якщо буде також підтримка за рахунок місцевого самоврядування, то це ще краще. У поштарів має бути гідна зарплатня і комфортні умови роботи», − заявив Міністр інфраструктури.   

Очільник Міністерства підкреслив, що швидкість та ефективність поштових послуг, зокрема, доставки пошти, також залежить від якості автомобільних доріг. «Уряд Арсенія Яценюка, уряд Володимира Гройсмана визначили своїм пріоритетом дороги. Бо все починається з доріг і завершується ними. Без доріг не буде економіки. Завдяки підтримці Президента України ми здійснили дорожню реформу. З 2018 року працює Дорожній фонд, відбулась децентралізація Укравтодору. За останні роки відремонтовано більше 7 тис. км доріг, з них лише в минулому році – 3800 км», − зауважив Міністр інфраструктури.

Володимир Омелян наголосив, що Київська область має повну підтримку щодо ремонту та будівництва доріг: «В 2019 році на автошляхи області буде виділено понад 2 млрд гривень. З них 700 млн грн спрямоване на місцеві дороги, 20% з яких можна використати на комунальні дороги. Наша позиція полягає в тому, що будуватися повинні не тільки дороги міжнародного значення, а й місцеві дороги. І Київщина має бути прикладом ефективного відновлення автошляхів. В питанні розбудови дорожньої мережі Київська область має повну підтримку Укравтодору, Міністерства інфраструктури і Президента України». 

Також Міністр інфраструктури України проінформував, що в Київській області буде реалізовано пілотний проект «зважування в русі» Weight-in-Motion. Проект передбачає жорстку боротьбу із фурами, які йдуть з перевантаженнями. «Ми закриваємо автоматичними комплексами всі в’їзди в Київ і не пускаємо транспорт, який руйнує дороги. Наші цілі: зберегти дороги від передчасного руйнування, зменшити ймовірність і тяжкість наслідків дорожніх аварій за участі вантажівок, створити невідворотність контролю та покарання за порушення вимог законодавства стосовно вагових обмежень. Цей проект ми розпочинаємо саме в Київській області, а потім повторимо його в інших областях України», − підкреслив Володимир Омелян.ВСІ Новини