Для людей
з вадами зору

    Новини    16 Квітня 2019, 10:20
Версiя для друку


Морська пошуково-рятувальна служба нагадує про необхідність дотримання правил безпеки на морі

16 Квітня 2019, 10:20

Морська пошуково-рятувальна служба нагадує про необхідність дотримання правил безпеки на морі. З початком навігації маломірні судна допускаються до експлуатації на водних об’єктах України за вимогами безпеки плавання для даного району - сила вітру, висота хвилі, висота надводного борту, віддалення від берега.

Забороняється плавання на маломірних суднах за межами 2-х морських миль від берегової лінії без відповідних радіоелектронних засобів зв’язку. Завжди майте при собі працюючий, заряджений мобільний телефон з номерами рятувальних служб. 

Під час плавання на безпалубному маломірному судні пасажири та члени екіпажу повинні бути одягнені в рятувальні нагрудники (жилети), які повинні бути технічно справні, цілі, мати відтінок оранжевого кольору.

Перед відплиттям повідомте довіреній особі або родичу на березі про те, куди вирушаєте і приблизний час повернення, а також візьміть одяг, придатний для будь-яких погодних умов.

У разі лиха на морі дзвоніть:

- Оперативно-координаційний центру ГУ ДСНС: тел.: 101;

 - Державний морський рятувально-координаційний центр КП «МПРС»:  тел./факс: +38048 777 66 09,  +38048 777 66 10ВСІ Новини