Для людей
з порушенням зору

    Новини    11 Червня 2019, 10:44
Версiя для друку


Представники Мінінфраструктури взяли участь у ІІ Міжнародному форумі «Фінансова та митна безпека України: інформаційно-аналітичне, нормативне та інституційне забезпечення»

11 Червня 2019, 10:44

Керівництво Управління запобігання корупції та внутрішніх розслідувань взяли участь у ІІ Міжнародному форумі «Фінансова та митна безпека України: інформаційно-аналітичне, нормативне та інституційне забезпечення».

06 червня 2019 року У Національному університеті державної фіскальної служби України провели ІІ Міжнародний форум «Фінансова та митна безпека України: інформаційно-аналітичне, нормативне та інституційне забезпечення». Захід організував Факультет підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції з метою обміну науковими розробками і практичним досвідом реформування сфер митної та фінансової безпеки держави.

Учасниками ІІ Міжнародного форуму вже традиційно є представники Консультативної місії Європейського союзу, Слідчого департаменту Слідчої служби Міністерства фінансів Грузії, Департаменту фінансових розслідувань Комітету державного контролю Республіки Білорусь.

Учасники форуму обговорили ряд ключових та важливих тем, поділивши їх на панельні дискусії, зокрема, на «Нормативне, інституційне, кадрове забезпечення фінансової та митної безпеки України в умовах інституційних змін», «Світовий досвід та міжнародне співробітництво у захисті фінансових та митних інтересів держави» та «Інструменти протидії загрозам фінансовій та митній безпеці України».ВСІ Новини