Для людей
з порушенням зору

    Новини    14 Червня 2019, 11:20
Версiя для друку


Відбувся робочий візит української делегації до Італійської Республіки

14 Червня 2019, 11:20

12 – 13 червня 2019 року відбувся робочий візит української делегації на чолі з Першим віце-прем’єр-міністром України-Міністром економічного розвитку і торгівлі Степаном Кубівим та Торговельної місії до Італійської Республіки. До складу делегації від Міністерства інфраструктури увійшов заступник Міністра з питань європейської інтеграції Віктор Довгань.

В рамках робочого візиту Віктор Довгань провів робочу зустріч із представниками Міністерства транспорту Італійської Республіки. Сторони обговорили актуальні питання двостороннього співробітництва між країнами, зокрема, щодо надання додаткової квоти для автомобільних перевезень і відкриття поромної лінії Чорноморськ – Барі.

Віктор Довгань зазначив, що для українських перевізників напрямок роботи до Італії є важливим. Ми спостерігаємо збільшення імпорту товарів з Італії до України, і надважливо забезпечити зростання товарообігу зростанням кількістю дозволів для автомобільних перевезень.

Заступник Міністра зазначив, що річна квота універсальних дозволів Італії (без використання залізничних платформ) на 2019 рік складає 14 500 одиниць і не в повній мірі задовольняє потреби українських перевізників.

За результатами зустрічі вдалося домовитися про додаткові 1 300 універсальних дозволів, які будуть передані Міністерству інфраструктури України восени.

Окрім того, в рамках робочого візиту заступник Міністра взяв участь в італійсько-українському бізнес-форумі. Під час виступу Віктор Довгань презентував актуальні інвестиційні проекти та наголосив на важливості співробітництва України та Італії.ВСІ Новини