Міністерство інфраструктури України


Ми хочемо привести Amazon в Україну, - Володимир Омелян під час зустрічі з керівництвом Поштової служби США

28 Червня 2019, 22:23

В рамках робочої поїздки до США Міністр інфраструктури України Володимир Омелян провів зустріч із керівництвом Поштової Служби Сполучених Штатів - Пітером Чандлером, директором з міжнародного співробітництва, та Сильвією Бейліз - керуючим менеджером з питань розвитку.

Володимир Омелян заявив, що електронна комерція в Україні стрімко розвивається, а національний поштовий оператор України Укрпошта успішно працює зі світовими інтернет-магазинами, забезпечуючи доставку товарів до України.

«Українці замовлять товари з усього світу, попит на товари зростає, проте актуальним питанням лишається доставка. Ми зацікавлені привести Amazon - найбільшу у світі за обігом компанію, що продає товари та послуги через Інтернет, до України. Попит є, але немає прямого рішення щодо доставки», - заявив очільник міністерства інфраструктури.

Володимир Омелян запропонував американській стороні розглянути можливість розробки та підписання угоди між Укрпоштою та Поштовою службою США: «Така угода забезпечить спеціальні тарифи та гарантований сервіс для гравців електронної комерції США, які будуть поставляти свої товари в Україну. Нам потрібен спільний комерційний поштовх для розвитку цього сегменту, Укрпошта готова запропонувати кращі комерційні умови та маркетингову підтримку».

Володимир Омелян запросив представників Поштової служби США здійснити візит до України.

Представники Поштової служби США привітали ініціативу українського міністра щодо розвитку електронної комерції та висловили готовність опрацювати це питання.

Адреса цієї сторінки: http://mtu.gov.ua/news/30984.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове