Для людей
з порушенням зору

    Новини    9 Липня 2019, 15:27
Версiя для друку


В наступному році Державіаслужба буде проходити аудит ІСАО і необхідно докласти максимум зусиль, щоб Україна пройшла його взірцево, - Юрій Лавренюк

9 Липня 2019, 15:27

09 липня 2019 року заступник Міністра інфраструктури Юрій Лавренюк провів нараду щодо управління повітряним рухом пошуково-рятувальних повітряних суден під час проведення пошуково-рятувальних операцій в системі авіаційного пошуку і рятування.

У нараді взяли участь: перший заступник Голови ДСНС Олег Мельчуцький, голова Державіаслужби Олександр Більчук, заступник директора Украерорух Сергій Перевезенцев та інші.

Учасники зустрічі обговорили правове регулювання проблемних питань та шляхи їх вирішення.

Юрій Лавренюк зазначив, що в наступному році Державіаслужба буде проходити аудит ІСАО і необхідно щоб всі проблемні моменти, які стосуються авіаційних пошуково-рятувальних операцій були врегульовані і Україна взірцево пройшла даний аудит.

Під час наради особливу увагу було приділено обговоренню тексту Угоди між Урядом Словацької Республіки та Кабінетом Міністрів України про визначення умов використання визначеної частини повітряного простору Словаччини у зв’язку з наданням послуг щодо обслуговування повітряного руху визначеним українським провайдерам аеронавігаційних послуг у міжнародному аеропорту «Ужгород».

Юрій Лавренюк наголосив на необхідності підписання даної Угоди і у подальшому її ратифікації, яка забезпечить належне функціонування міжнародного аеропорту «Ужгород».

За результатами наради учасники домовились підготувати спільний наказ між ДСНС, Державіаслужбою та Украерорухом щодо проведення авіаційного пошуку і рятування в авіаційному районі пошуку і рятування України, здійсненню по ньому координаційної діяльності та нагляду відповідно до вимог IKAO.

Окрім того, учасниками було досягнуто домовленості щодо створення робочої групи для напрацювання необхідних змін до Повітряного кодексу України в частині організації авіаційного пошуку і рятування в авіаційному районі пошуку і рятування України та здійснення по ньому нагляду.

 ВСІ Новини