Для людей
з порушенням зору

    Анонси    18 Липня 2019, 11:00
Версiя для друку


У четвер, 18 липня, Державне підприємство «Моррічсервіс» відкриває наступний сервісний центр для моряків, цього разу – в Ізмаїлі

Опубліковано: 12 Липня 2019, 14:47

Відкриття відбудеться за участі Голови Державної служби морського та річкового транспорту України Дмитра Петренка, представників обласної і міської влади, очільників державних підприємств та установ морської галузі України.

В рамках проведення реформи Державної служби морського та річкового транспорту України у 2018 році було засновано ДП «Моррічсервіс», яке входить до структури Морської адміністрації України. Завданням Моррічсервісу є організація та забезпечення надання державних послуг для моряків. 

Це дозволить поступово замінити застарілу та проблемну, «сіру» систему оформлення морських документів на приємний цифровий сервіс. І це вперше, коли в морській галузі України з'являється єдина, зручна система надання послуг для моряків.

Відкриття відповідних сервісних центрів заплановано у морських регіонах країни. Всього до 2021 року планується запуск 14 центрів по Україні. Протягом 2019 року такими містами стануть Ізмаїл, Херсон та Маріуполь. З 30 травня цього року перший сервісний центр вже працює в Одесі. Майже два місяці, кожен день Одеський СЦ приймає приблизно до 70 звернень. В країні сотні тисяч моряків, які регулярно потребують отримання, підтвердження та поновлення документів – від посвідчення особи моряка до судноводія малого та маломірного судна, свідоцтв фахівців та дипломів більш ніж з 50 професій.

На сьогодні, ДП «Моррічсервіс» – це єдиний сучасний майданчик якісного сервісу оформлення документів для працівників морського та річкового транспорту, який націлений досягти міжнародного рівня, коли все відбувається зручно та без перешкод, з довірою клієнта організації.


Місце проведення: м. Ізмаїл, вул. Свято-Нікольска, 50.
Акредитація: press_morrichservice@marad.gov.ua або за номером 067 50 252 50 (Вікторія Якушева).        Реєстрація для ЗМІ: з 11:30 до 12:00ВСІ Анонси