Міністерство інфраструктури України


Міністерство інфраструктури вводить електронний формат товарно-транспортної накладної

12 Липня 2019, 17:01

Міністерство інфраструктури вводить електронний формат товарно-транспортної накладної. Про це повідомив Директор Директорату цифрової інфраструктури на транспорті Міністерства інфраструктури Фарід Сафаровпід час пресконференції «Електронна товарно-транспортна накладна: як новий наказ Міністерства інфраструктури змінить ринок», що відбулась в Інформаційному агентстві «Інтерфакс-Україна» 12 липня 2019 року.

Серед учасників пресконференції: представники бізнесу, Спілки українських підприємців та Офісу ефективного регулювання.

За словами Ф.Сафарова, Мінінфраструктури тримає в особливому фокусі цифровізацію процесів у транспортній галузі: «Саме тому Мінінфраструктури виступає за перехід України на електронний формат товарно-транспортної накладної (е-ТТН). Введення електронних товарно-транспортних накладних приведе до якісних змін на ринку, а саме: послуги надаватимуться швидше, завершиться ера паперового документообігу, а також зменьшаться корупційні ризики».

Він повідомив, що Мінінфраструктури зробило перший крок для запровадження електронної товарно-транспортної накладної, видавши наказ від 03.06.2019 № 413 «Про затвердження Змін до Правил перевезень вантажів автомобільним транспортом в Україні», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 21 червня 2019 р. за N 649/33620.

Адреса цієї сторінки: http://mtu.gov.ua/news/31012.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове