Міністерство інфраструктури України


Повідомлення про оприлюднення проєкту наказу Міністерства інфраструктури України

«Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства транспорту та зв’язку України від 27 вересня 2010 року № 700»
12 Вересня 2019, 20:13

Наказ Міністерства інфраструктури України розроблено відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 лютого 1997 року № 176 «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту» (зі змінами), з урахуванням рішення Державної регуляторної служби України від 19 вересня 2017 року № 12 «Про необхідність усунення Міністерством інфраструктури України порушень принципів державної регуляторної політики згідно з вимогами Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

У зв’язку зі змінами до Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року № 181 (далі – Правила), в пунктах 112, 114, 116 Правил виключено положення щодо атестації автостанцій на відповідність кількості та якості послуг, що надаються пасажирам та перевізникам, в установленому Мінінфраструктури порядку.

Враховуючи викладене, відповідно до Правил, з урахуванням рішення ДРС, з метою спрощення умов здійснення господарської діяльності, підтримки задекларованого Урядом України курсу на лібералізацію ведення бізнесу, Міністерством інфраструктури України розроблено наказ «Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства транспорту та зв’язку України від 27 вересня 2010 року № 700».

Розробником проєкту акта є Департамент стратегічного розвитку дорожнього ринку та автомобільних перевезень Мінінфраструктури.

Проєкт акта розміщено на офіційному вебсайті Міністерства інфраструктури www.mtu.gov.ua  у розділі «Регуляторна діяльність».

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування проєкту акта у письмовому та / або електронному вигляді.

Зауваження та пропозиції до проєкту акта прохання надавати на адресу Департаменту стратегічного розвитку дорожнього ринку та автомобільних перевезень, 01135, м. Київ, проспект Перемоги, 14; yusina@mtu.gov.ua

Адреса цієї сторінки: http://mtu.gov.ua/news/31128.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове