Для людей
з порушенням зору

    Оголошення    10 Жовтня 2019, 11:35
Версiя для друку


Повідомлення про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо проэкту Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України у зв’язку з прийняттям Закону України «Про мультимодальні перевезення»

10 Жовтня 2019, 11:35

Проэкт Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України у зв’язку з прийняттям Закону України «Про мультимодальні перевезення» (далі – проект Закону) розроблено Міністерством інфраструктури України з власної ініціативи.

Проэкт Закону спрямований на стимулювання розвитку мультимодальних перевезень шляхом надання податкових пільг для платників податків у сфері мультимодальних перевезень. 

Проэкт Закону розміщено на офіційному сайті Мінінфраструктури (www.mtu.gov.ua) у розділі «Діяльність/Проекти нормативно-правових актів». 

Зауваження і пропозиції до проэкту Закону просимо направляти до Мінінфраструктури на поштову адресу: 01135, м. Київ, пр-т. Перемоги, 14, та на електронну адресу: obgovorennia@mtu.gov.ua; melezhyk@mtu.gov.ua.

Зауваження та пропозиції до проэкту Закон від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань прийматимуться Міністерством інфраструктури України до 09.11.2019 включно в письмовому та електронному вигляді.

 ВСІ Оголошення